Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttet miben hozzuk haza...

Újszülöttet miben hozzuk haza a kórházból hordozóban vagy mózes kosárban?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 10:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Mi baja lenne a hordozóban? Azért találták ki, mert az a biztonságos autóban!! Mindkét gyerekemet abban hoztuk haza, 100 km-re volt a kórház!!
2018. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Mózesban. Engem is úgy hoztak haza anno és abban cipeltek. Sosem hordoztak és lám, nem lettem lelki sérült.. :))
2018. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Utolso, miert a hordozósok lelkisérültek? Ugyanmár..:D


Amugy mi hordozoban hoztuk haza ,mózesba akartuk de apu véletlenül hordozót hozta be , semmibaja nem lett a fiamnak sem a lányomnak..

20perces utrol van szó

2018. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Ahol én szültem csak hordozóban adták ki a babákat. Érthető is, hisz ha jól sejtem a mózest nem lehet bekötni.
2018. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%

2-es vagyok, aki javasoltam, h kérdezze meg a kórházat (de látom, kár segíteni, a jószándékot is divat lepontozni...).


Bp-en van olyan kórház, ahol meg csak mózesben engedik el a babát, mert az meg a gerincének jobb. Szóval mindkettônek megvan az elônye, hátránya, ill. kórháza válogatja.

2018. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
Hordozó!!! Vegyetek gerinc kiemelőt igy biztonságban és kényelmesen utazhat a baba 😊
2018. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!