Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon szeretnék babát, De...

Nagyon szeretnék babát, De rettegek. Megosztanátok történeteket, tapasztalatokat hogy ne féljek ennyire?

Figyelt kérdés

A párommal szeretnénk gyereket, de én rettegek a terhességtől, a szüléstől és az első évtől. A párom próbál nyugtatni de nem hiszem hogy igazán átérzi a félelmeimet.

Tudnátok segíteni olyan történetekkel amiktől kicsit megnyugodhatnék? (Mert pillanatnyilag úgy látom hogy az első időszak egy igazi rémálom és rettegek hogy nem fogom ép ésszel kibírni a fáradtságot, a kettesben töltött idő hiányát, a folytonos éjszakai felkelést, a szülés és a szoptatás fájdalmát, és azt hogy talán soha többé nem fogok úgy tekinteni a szexre ahogyan most/vagyis élvezettel)


Kérlek nagyon szépen, tudtok olyan történeteket, élményeket írni amitől megnyugodhatnék? Amitől átprogramozhatom az agyamat hogy valójában nem a világ véget jelenti egy kisbaba?

Rémhíreket már hallottam sokkal többet is a kelleténél sajnos...

Köszönöm előre is. :)



2018. jan. 19. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Szia én lassan 3 éve szűltem és nem tudom leirni micsoda öröm mikor a kezedbe tarthadod életed értelmét ami 9 hónapon keresztűl oj közel de mégis tàvol van tőled. Én is féltem a szűléstől és azon agyaltam mi lessz majd ha elindul. Aztàn éjjel egy pukkadàs és tudtam itt az idő. Akàr hiszitek akàr nem olyan nyugalom fogott el hogy a 9 hónap alatt adig soha. Reggel 9kor kaptam műfàlyàst mert nem voltak fàjàsaim csak tàgultam. 12:15 perckor a kezembe volt a kisfiam. Hidd el mindenki fél a szűléstől,van aki azért mert az elsőt vàrja,valaki pedig azért mert a màsodikat és tudja mire szàmítson. Mikorteherbe esel és előszőr érzed hogy mocorog felbecsűlhetetlen és csak veled ossza meg a baba. Megérted majd akkor ha te is túl leszel az elsőn és nem lessz szükséged beszàmólókra hogy tudd miről beszélünk.
2018. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért hazudtok neki? Hogy annál nagyobb sokk legyen szerencsétlennek a valóság? A párod könnyen beszél, nem az ő teste változik, nem ő fog szülni, nem neki fog fájni, nem ő fog felugrálni a gyerekhez éjjel, nem tőle fogja elvárni mindenki, hogy erőltesse a szexet akkor is ha fáj, hogy kialvatlanul is legyen csinos, tartsa rendben a háztartást, legyen türelmes, és ha véltelenül egyszer akad 1-2 szabad órája este, akkor a párját babusgassa ahelyett, hogy végre kialudná magát...
2018. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem hazudunk, máshogy éljük meg. Nekem nem fáj a szoptatás, jó a szex és alszik a babám egész éjjel. A terhességem pedig csodás volt, egyszer sem fájt semmim, nem émelyegtem, élveztem az elsőtől az utolsó percig.
2018. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!