Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megosztanátok velem a tapaszta...

Megosztanátok velem a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,mára nem vártam és nemis jöt.

Nem érzem semmi jelét hogy megis jönne de tesztelni mégis félek,reggel már úgy keltem hogy "meghalok éhen"annyira éhes voltam/vagyok a hányingertől nem tudok sokat enni és miközben ezt írom majd elalszom.

Valaki volt hasonló helyzetbe?ilyenkor már kimutaná a teszt?24.volt ovum a testem jeleze is mert jött maszatoló vérzés ma vagyok a 14.dpo.n

A bunkók kíméljenek ha kérhetem,köszönöm:)



2016. márc. 9. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Nézd, én azt tudom, mondani, hogy van egy adott állapot, ami MÁR fennáll jelenleg, vagyis vagy terhes vagy, vagy nem.

A teszt arra szolgált, hogy erről hiteles információt kapj (minden más csak találgatás).

Tehát attól nem leszel terhes, vagy nem terhes, hogy tesztelsz, csak megtudod, hogy mi a helyzet.

És igen, a 14. napon már elég nagy biztonsággal valós eredményt kapsz.

2016. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelhetsz, én a 28. napon teszteltem és kb. középidőben volt ovum és már nem kellett keresni a 2. csíkot. Tüneteim nem voltak semmi, és még most sincs nagyon pedig már 13 hetes vagyok. A hasfájáson kívül tünetmentes volt eddig a terhességem :)

Tesztelj és írd meg az eredményt.

2016. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Tesztelj! :))

Es majd írd meg az eredményt! Drukkolok!

2016. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Mono144 ***** válasza:
én már előtte napokban nyomtam a tesztet, már akkor 2 csíkos lett. Mitől félsz? Tesztelj :) és írd meg
2016. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!attól félek hogy full negatív lesz!:/

Délután tudnék már csak tesztelni kimutatná?ésha negatív lesz?félek csajok:/

Még mindig nem jött pedig meg.

2016. márc. 9. 12:13
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak csinald. Max halvany lesz,de akkor tesztelsz holnap reggelibol,vagy 2-3nap múlva! :)
2016. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vegyél 2db-osat, egyiket délután, másikat reggel csináld meg. Egyébként jó esély van rá, hogy már délután is kimutatná. Nekem nem várt előtt 4 nappal délután már kimutatta. :) Tartogasd a pisilést egy pár óráig, és ne igyál túl sokat! :)
2016. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha negatív, akkor negatív! Attól, hogy parázol, meg bebeszéled magadnak, attól ez nem fog változni, akkor a teszt nélkül sem vagy terhes...
2016. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van,férjemet elküldöm tesztért ha nincs dolga és felmegy megcsinálom de hanem tud menni majd holnap reggel eslő vizeletből!drukkoljatok!:)
2016. márc. 9. 12:42
 10/16 anonim ***** válasza:
drukkolok 😊
2016. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!