Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bárányhimlő és 3 hetes kisbaba?

Bárányhimlő és 3 hetes kisbaba?

Figyelt kérdés
Pàromnak van egy 5 éves kislànya. Bàrànyhimlős lett, anyukàjaval él. Hozzànk làtogatóba jön. Hétvégén az anyósomnàl volt , mert egy hete bàrànyhimlős lett. Ma úgy gondolta anyósom délutàn hozza el a pàrom , mert màr egy hete kezdődőtt és màr csak sok varr van a hólyagok helyén. Én nem szeretném ameddig varras a sebe , hogy ide jöjjön. Pàrom szerint nem fertőz, és nem érti , hogy nem tenne jót ha elkapnà a pici. Mi tegyek? Mi a véleményetek?

#betegség #kisbaba #félelem #Bàrànyhimlő
2018. jan. 22. 15:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
NEEEE! De kérdezd meg az orvosod is telefonon és ő is ezt fogja mondani, és azzal érvelj. Első hónapban legjobb ha nem is nem látogat senki vagy csak távolról nézegeti az újszülöttet, nem hogy himlős család - lehet hogy a kicsi már nem fertőz, de a körülötte lévők hordozók!!
2018. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%

Én biztosan nem engedném. Addig fertőz amíg a hólyagokat felváltó varr/pörk is el nem tűnik.

Ennek bárhol utána olvashat a párod is ha neked nem hiszi el.

2018. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Az bànt , hogy anyósom nem érti ezt. De miért olyan fobtos , hogy ide jöjjön nem értem. Vagy miért nem fontos a màsodik unokàja?
2018. jan. 22. 15:21
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes kisbaba mellé semmi esetre sem engednék gyógyuló bárányhimlőst. Ha pörkös még a seb akkor semmi keresnivalója a baba közelében.
2018. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom. De anyósom azt mondja ki akarom túrni az életünkből. Pedig ez nem erről szól.
2018. jan. 22. 15:29
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod fogyatékos. Ne engedd a baba közelébe a gyereket
2018. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne anyosod jajgatása legyen most fontos,ne engedd!!!!Pici védtelen még az a baba az ilyen fertőzések komoly bajt okozhatnak!Senki akadékoskodása ne érdekeljen csak a baba egészsége!!!!
2018. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Én is így gondolom , csak minden rossznak elmondanak.
2018. jan. 22. 15:50
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd anyósodat, ha ilyen h.lye. Próbáld a párodat meggyőzni arról, hogy a picinek tényleg baja lehet, keress rá a gugliban, mutasd meg neki. Az anyóst meg intézze el a párod.
2018. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Màr ràkerestem. Megmutattam.
2018. jan. 22. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!