Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a 2 napja...

Miért nem alszik a 2 napja született kis babám?

Figyelt kérdés
Első éjszaka nem volt gond vele . Elso ejszakan fel kellett szinte kelteni ejjel hogy egyen . Ma este 8-tol ejjel 2 ig aludt aztan fel kelt cicizni es azota nem alszik csak cicivel. Ahogy elveszem tole mar sir. Rengeteget pukizik es csikorog a kis pocikaja. Nem tudom mit csinaljak vele. Miert van ez? Kulfoldon szultem 1 nap alattt haza engedtek

2018. jan. 12. 06:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor probald tornáztatni a kis pocakját, maszirozni,esetleg büfiztesd meg alaposan. És a közelséged jot tesz neki...


Nagyon kicsi még,százezer gond lehet, de ezek bejönnek azért..

2018. jan. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Van elég tejed? Lehet, hogy még kevés neki. Pisil rendesen?


Az is egy lehetőség, hogy fázik, ha leteszed

2018. jan. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Az nem normális, ha egy huzamban ilyen sokat aludt. Egy újszülött 2-3 óránként eszik....
2018. jan. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Sokáig büfiztesd, biciklizz a lábával, masszírozd a pocakját. Próbáld meg hasra fektetve altatni, nálunk akkor sok büfi, puki kijön. Pelenkázd át, sokszor ilyenkor sikerül kakilni a babáknak.
2018. jan. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Eszel tejtermeket, tojast? A Szoptatasi kerdezz-felelek vagy az Edesanyak szakertoi csoportban a facebookon lenne erdemes hozzaertoktol megkerdezni ezeket, ott szakembertol kapnal hiteles valaszt.
2018. jan. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is ez volt csak a kórházban, mert mi 3 napot töltöttünk ott szülés után. A 2.és a 3. éjjel volt nagyon nehéz..kb. 6 órán át ciciztettem. Hívtam szoptatási tanácsadót..mondta, h ez teljesen normális és hormonális oka van. A baba nyugtalan és jön az erős szopás utáni inger..anyukánál meg ez a két éj indítja be a tejtermelést. Igaza volt. 4.napra már ömlött a tejem és a baba evés után már nyugodtan aludt. Hosszú ideig tudtam szoptatni.
2018. jan. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
2 napja született! Persze, hogy veled akar lenni és a közelségedre vágyik. Nemrég még 0-24ben együtt voltatok, most is erre vágyik. Meg kell szoknia a kinti életet a levegőt, mindent. Ilyenkor mèg “fáj” neki az élet, csak úgy érzi jól magát ha veled lehet.
2018. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A magzatszurok kijött már? Nekem végigüvöltötte..m
2018. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!