Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudok legelőször tesztelni?

Zveta2017 kérdése:

Mikor tudok legelőször tesztelni?

Figyelt kérdés

Múlthónapban 10. ére nem vártam a menzit de 6nap késéssel16. án megjött! Mindig pontos és 30naposak a ciklusaim vannak de most valahogy mégis késett!

16.án lenne az első ‘kimaradt nap’ de akkor is bennem van hogy multkor kesett es lehet ha terhes is vagyok lehet akkor se fogja mutatni 22.e elott..ugye akkor kene megjonnie ha most is kesik 6napot..

Segitsetek nekem,ti mit gondoltok?


/kimeljenek legyszi az olyanok akik lenezoen,okoskodoan probalnanak kioktatni/



2017. dec. 14. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegyük fel,hogy 30 naposak a ciklusaid,akkor 30-a körül volt a peteérésed.Szóval ennek függvényében holnap reggel tesztelhetsz.

Aztán várjál pár napot és tesztelj még egyszer,mondjuk 20-án.

2017. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy akár már holnap tesztelhetsz, ha negatív akkor várj 2 napot és tesztelj újra. Nekem a nem várt előtt 3 nappal már egyértelmű pozitívat mutatott a teszt.
2017. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok!:))

Hnap reggel csinálok egy tesztet!

2017. dec. 14. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Mizujs Kérdező? Teszteltél:)?
2017. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziaa!!

Igen és egynelőre sajnos negatív de még bízok abban h várandós vagyok,a pocim továbbra is mintha ‘fel lenne puffadva’

Első babánál is tudtam h terhes vagyok és ott is az első tesztem negatív lett majd másnap már ott virított a halvány vonalka!

Megvárom a 22.ét..ha addig nem jön meg,újra tesztelek!

2017. dec. 15. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!