Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bárányhimlő és 3 hetes kisbaba?

Bárányhimlő és 3 hetes kisbaba?

Figyelt kérdés
Pàromnak van egy 5 éves kislànya. Bàrànyhimlős lett, anyukàjaval él. Hozzànk làtogatóba jön. Hétvégén az anyósomnàl volt , mert egy hete bàrànyhimlős lett. Ma úgy gondolta anyósom délutàn hozza el a pàrom , mert màr egy hete kezdődőtt és màr csak sok varr van a hólyagok helyén. Én nem szeretném ameddig varras a sebe , hogy ide jöjjön. Pàrom szerint nem fertőz, és nem érti , hogy nem tenne jót ha elkapnà a pici. Mi tegyek? Mi a véleményetek?

#betegség #kisbaba #félelem #Bàrànyhimlő
2018. jan. 22. 15:04
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
De nem érti.
2018. jan. 22. 16:33
 12/31 A kérdező kommentje:
Itt a gyerek és tiszta varr. Én meg kiakadtam.
2018. jan. 22. 16:33
 13/31 anonim ***** válasza:

Hát ez gáz, ráadásul a picit csak 1 éves kor után tudod bárányhimlő ellen oltani.


Kis vigasztalásul mondom, hogy nekünk kb 1 évesen kapta el, fogalmam sincs honnan de egész gyorsan átvészelte. Akartuk oltani, de gyorsabb volt a bari. Semmi vakarózás, látszólag nem zavarta. Elég jól lehet manapság kezelni. Mondjuk mi szerencsére nagyon időben észrevettük. Te méginkabb fel tudsz készülni, mert kb két hét lappangási idő van.

2018. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogd a kicsit és menjetek el pár napra anyukádékhoz, vagy barátnőhöz, bárhova. Ilyen idióták miatt nem kockáztatnám a gyerekem. Ilyen pici baba bele is halhat mert nincs megfelelő immunrendszere.
2018. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Fognàm a babát és elmennék otthonról
2018. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
21%
Ilyenkor már nem fertőz amikor száradnak le a sebek! Ne fossál már ennyire. Az az 5 éves nem tehet semmiről, nehogy előtte cirkuszoljál!!! Ha momdjuk 8-10 nappal volt nálatok a tesó akkor aztán tuti fertőzött. De mostmár nem!
2018. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
82%
En is mennek. Szard le mas velemenyet otthon. En sem engedtem a sogornom 2eves kislanyat a 2hetes lanyomhoz...pedig o csak takony volt. Es nem vagyok paramami, de ilyan picikent ertsek meg h baj is lehet!
2018. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
30%

Pörkök megjelenésekor már nem fertőz.

De amúgy se számít, mert nem hiszem el. Háromtól fél ötig itt hédereltél, ahelyett, hogy felhívtad volna a párodat. MAjd amikor megjött a mama a gyerekkel, akkor is az volt a legfontosabb, hogy gyakorizz, egy hrom hetes meg egy beteg öt éves mellett. Szép.

2018. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, írta hogy az apja ment el a gyerekért...
2018. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
39%
Tök mindegy, hogy a párja hozta el, akkor se értem, miért anyós a balfac, miért nem a pasi, meg a kérdező, akik közösen gereket vállaltak. Anyós se oké, de vele van a legkisebb probléma a történetben.
2018. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!