Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt alszotok a babátokkal?...

Együtt alszotok a babátokkal? Ha igen miért, ha nem miért?

Figyelt kérdés
Én mindig is ellene voltam, egészen addig, amíg meg nem született a lányom. Hasfájos volt nagyon és általában 2-3 óra volt, mire elaludt, akkor pedig már nem akartam megzavarni, örültem, hogy alszik. A kiságyában abszolút nem sikerült megnyugtatni. Most már 11-kor elalszik, de nincs szívem külön tenni, pedig úgy alakítottuk ki a gyerekszobát, hogy egybe lehessen nyitni a hálószobánkkal, de akkor sem, olyan jó éjszaka ránézni, megfogni a kezét. Most 3 hónapos. Nálatok hogy van vagy hogy volt?
2018. jan. 25. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Mert jót alszik a saját ágyában es ha nem akkor is addig nyugtatom mig el nem alszik. Nem raknám be közénk. Félnék h ráfekszünk , mind a ketten nagyon forgolodosak vagyunk. Parom egyszer almaban rafekudt.. en alig birtam ki hat meg egy par kg os gyerek.:)

Amugy sem akartuk h kozenk szokjon.

2018. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

1es vagyok

Amugy mi vettunk adamo hintáhou hasonlót. Abban altatom ha kiságyban nem megy es abban 90%-ban hamar megnyugszik és elalszik.:)

2018. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Azért nem, mert eleve nem szerettem volna. Mikor nagyon pici volt, aludt néha köztünk, ha úgy alakult, de nem tudtam rendesen pihenni, féltem, nehogy ráfeküdjek, alig mertem mozdulni. Ő jó alvó volt mindig, ha hasfájós vagy simán sírós, nem tudom, hogy alakult volna. Nekünk a mi gyerekünkkel így volt jó, de elhiszem, hogy valakinek az együttalvás jön be.
2018. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, féltettem is, és mivel jól alszik nem volt rá szükség.
2018. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

Sose maradt meg a kisagyban. Hiaba probalkoztunk, mindig az en agyamban kotott ki. Egyszerubb is volt a szoptatas. Azt amugy is fekve oldottuk meg mindig. Szoval 2.5 eves, ma napig az en agyamban ebredunk reggel!😂

Hiaba a sajat agyaba alszik el.. ejfel es 1 kozott mar jon oda. Summa summarum, imadok vele aludni, imadunk egyutt aludni a kislanyommal! 😍

2018. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Nálunk egészen az első naptól velünk aludt! Én sem így akartam csak így alakult! Most lesz 4 hónapos, de már egy hónapja a saját ágyában alszik! Igaz nem külön szobában mert vannak rosszabb éjszakák a fogzás miatt, de a kiságya közvetlen a miénk mellett van így csak be kell nyúlni és már mehet is a vissza altatás!😊 Nekünk könnyen átszokott,betettem egy szövet pelenkát a feje alá, amin aludt előző éjjel így rajta volt az illatunk és nem keresett annyira! 😊
2018. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Pár éjszaka aludt köztünk az elején mikor szoptatás volt.lb 2 hete is mert sírt ha betettem az ágyába mivel jött a foga.tehát elég ritka.lassan egy éves.
2018. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ha együtt aludtunk akkor valaki sosem aludt..

Voltak olyan fogfájós alkalmak,amikor magunk közé vettük és együtt aludtunk (imádtam), de olyankor vagy mi ébresztettük fel őt a helyezkedéssel vagy mi nem aludtunk mert éberek maradtunk, hogy nehogy össze gabalyodjunk, meglökjük, bármi.


Így alakult. Saját ágyban, saját tér igénnyel mindig is jobban aludt. Azóta is így van.

2018. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Egy szobában alszunk, de külön ágyban.

2 hónapos, jól alszik ott.

Amikor elalszok nagyon mély álomba merülök és félek, hogy ráfeküdnék, vagy véletlen rákerülne a takaróm, így nem is szerettem volna egy ágyban aludni vele.

Reggel fele ha nyűgös esetleg, akkor befektetem magam mellé, hogy tudjon még picit aludni. Én ilyenkor már nem alszok.

2018. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Együtt alszunk, sose feküdtünk rá, sose ébresztettük fel helyezkedéssel, imádjuk.
2018. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!