Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt vagy külön alszotok a...

Együtt vagy külön alszotok a babátokkal?

Figyelt kérdés
14hónapos a kislányom és velem alszik, apa meg a nappaliba. DE 11hónapos koráig a saját szobájában aludt, aztán elköltöztünk, jött a foga és nálam ragadt. Már vettünk neki saját ágyat leesésgátlóval, de éjszaka úgy üvölt és csak velem alszik utána.
2011. szept. 15. 19:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a helyzet, csak az enyém 23 hónapos.

10-18 hónapos koráig egyedül aludt, aztán mi is költöztünk, kis ideig aludt a szobájában, de mindig felkelt éjjel, nagyon sírt, nem maradt meg a szobájában.

2011. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Első perctől külön alszik.Annyira megszokta,ha 1 évesen lázasan magam mellé vettem,akkor visszarohant az ágyába.
2011. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szobában van velünk. 2,5 éves. Most kap majd egy ágyat a kiságy helyett, akkor marad a kis szobában, mi meg kiköltözünk a nappaliba.

Bocsi ez OFF lesz. Miért kell az apukáknak külön aludni, ezt én sosem értettem? Mi első perctől kezdve együtt alszunk, férjemet sosem zavarta ha éjjel sírt a kicsi, vagy ha fogzás miatt sokat volt fent. Pedig kelt reggel korán és ment dolgozni.

2011. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. A saját ágyában aludt első perctől kezdve.
2011. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azért, mert őt zavarta. És nem tud vele egy ágyban aludni...
2011. szept. 15. 20:03
 6/24 anonim ***** válasza:

ma 20:02

1. vagyok, és bár nem tőlem kérdezted, nekem a párom azért alszik külön, mert a lányom egész éjszaka vándorol, és kitúrja őt az ágyból, nem fér el:-D

2011. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
2 éves a fiam,születése óta külön szobában alszik.nálunk is volt komoly betegség,fog,de én nem szoktattam magam mellé,hogy utána le kelljen szoktatni
2011. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

a két nagy velem alszik pedig mindkettönek van külön ágya de éjfél körül valahogy átvándorolnak hozzánk.

A két kicsi külön alszik egész este.

2011. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Első perctől külön.

Még nem volt beteg, az első 2 fogacska is viszonylag könnyen kibújt, csak nappal volt nyűgösebb miattuk.

Több fog egyenlőre nincs, de már fehérlik alul az ínye, nemtudom, hogy mi lesz belőle.

8 hetes korától átalussza az éjszakát is, addig meg ugráltam hozzá szoptatani vagy a tápival (nem volt elég a tejem, sőt, tulajdonképpen nemis igen volt)előfordult, hogy óránként.Fárasztó volt, mosott xar voltam, de megérte.

Sosem vettem közénk, nem akartam odaszoktatni.

Szerintem neki is idegen lenne velem aludni, bár apával már aludtak egyszer-egyszer délután.

8,5 hónapos a kiscsajom

2011. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
elejétől velünk alszik:) mi 3an! nekünk igy jó. 13 hós kislány
2011. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!