Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a legkiseb...

Meddig használtátok a legkisebb autos ülést-hordozót? Babám 4 hós és alig fér bele. Mikor kell venni a következőt, a nagyobbat? És mire kell figyelni a megvételnél?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha kilóg a lába, akkor csere, sztem várj tavaszig, hátha a kabát, pulcsik lekerülésével nyertek egy kis időt.
2009. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
9kgtól van a következő babaülés vagy a hordozóból van olyan fajta ami 0tól 18kgig jó. Az a fajta ami 9kgtól van akkor használd amikor már a baba tud ülni, De van olyan is ami ffektethető. Fontos az europai szabvány rajta legyen, jó ha mosható ahuzat, a kombi ami 9tól 36kgig jó érdemes azt venni, mert ujonnan is lehet 13ezerért venni és többet nem kell venned. Fontos, hogy könnyű legyen bekötni, első illetve hátsó ülésre is. És ha garancia is van hozzá, az se egy utolsó szempont.
2009. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
mi is most állunk ülésvásárlás előtt. a fiamnak is lelóg a lába, pedig elméletileg 13 kilóig használható lenne. én kinéztem 1 ülést, 18 kilóig, szerintem olcsó is... giordani zerouno. a 36kg-ig ülésekkel az a baj, h tök nagyok és a babád el fog még veszni benne. de próbáld ki, hátha nektek beválnak azok is
2009. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
van olyan ülés ami újszülött kortól 18 kilóig jó, mi is most vettük, amikor betöltötte a 4 hónapot, mert január egytől már csak az újabb üléseket szabad használni. Nem tudom pontosan, milyen biztonsági kategóriást, de a régi hordozónkat már nem szabad használni és abban pl 3 pontos volt a biztonsági öv, ezen az új ülésen 5 pontos,meg jól ki van párnázva.
2009. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miért veszne el abba a babaülésbe ami 9től 36kgig van? Bélés van benne meg szúkitő, állitható a fejtámla.
2009. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ezt tapasztaltam. ne kapjál már be légy kedves!!! köszi
2009. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!