Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy osztjátok be az időtöket...

Hogy osztjátok be az időtöket baba mellett?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt mit beosztani. Akkoriban nem is gyakoriztam.
2018. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első hónapokban mindig azt tettem ami épp jött. “Ó most lefürdök!” “Mindjárt felébred, etetés!” “Na, főzni kellene valamit..” stb.


Később már úgy szerveztem mindent, hogy a szöszölős dolgokat - mint a portörlés, mosás, tiszta ruhák elpakolása, mosogatás, főzés, bármi - akkor csináltam amikor a babám aludt. Főleg amíg nappal 3x aludt! De jó is volt..


Amikor már csak 1x aludt napközben, az alvása volt az “én időm”. Akkor olvastam, naplót írtam, kávéztam, stb. Amikor ébren volt, mellettem játszott mikor főztem, mostam, bármit is csináltam. Fixen ebéd után mentünk mindig sétálni, uzsira hazaértünk.

Na meg részmunkaidős munkát vállaltam otthonról. Ha átlátod a káoszt, akkor egyszerű a beosztás.

2018. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyakorizni meg netezni szinte csak olyankor tudok amikor ő alszik ami igen kevés. Amikor ébren van akkor nem tudok tőle mert nem hagy. Pedig foglalkozok vele, mindig játszom vele de ő amikor ébren van akkor állandóan rajtam lóg.

Minden mást mint főzés, takaritás akkor csinálom amikor ébren van. Sokszor nehéz mert gyakori hogy a kezembe kérezkedik és úgy nehéz főzni...de igyekszem lefoglalni őt közben hogy mindig adok neki valami új dolgot amivel játszhat vagy megengedem hogy kirámolja addig a konyhaszekrényt.

Zuhanyozni meg hajat mosni van amikor mellette csinálom már de igyekszem azért többnyire akkor rendezni este amikor már alszik csak sokszor már nagyon késő van ilyenkor és igen fáradt vagyok mivelhogy több mint fél éve egy átaludt éjszakám se volt, alig alszom valamit mert sokszor ébred.


1 éves múlt amúgy

2018. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen munkát?Én is keresek épp valamit, mondjuk nekem nem otthoni munka is jó lenne 6 órában
2018. jan. 27. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!