Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is elmegy a nap a baba...

Nektek is elmegy a nap a baba mellett a semmivel?

Figyelt kérdés

Gyerekek nekem olyan szerencsém van hogy 9-kor kelek. :D 6 hónapos kislány.

Ma kaját csináltam, mostam, kicsit neteztem, megfürödtem, hajat mostam, főztem, babát felöltöztettem (ezt korábban) és itt vagyok. Egy hülye 45 perces filmre nincs időm hetek óta. Most hazaér apuka, megyek bevásárolni, aztán az esti program... :(

Mintha nem csináltam volna semmit.


2018. jan. 9. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nem :D reggel 5 és 6 között kel a gyerek, este 6kor megy aludni. napközben főzök, mosok, takarítok, bevásárolok, gyógyszertárba megyek, dokihoz megyek, ha alszik akkor hajat mosok vagy tanulok. este 6tól miután elaludt tanulok 9ig és beájulok az ágyba. éjjel 1-2x kel még, 17 hónapos.
2018. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó hát én is csináltam sok mindent, de rá-rá kell nézni, meg nekem ez tétlenség. Aztán már kezd sötétedni.

Én nem tudom elaltatni este 6-kor, csak 8-9 között. Ha csend van nem kell fel egész hajnalban, olyan jókat el szoktam aludni.

2018. jan. 9. 15:37
 3/8 anonim válasza:
36%
6 hónapos a kisfiam, éjjel még mindig 3 óránként kel, 2 napja tervezek hajat mosni, mert nálam az kb másfél óra, de estére úgy lefáradok a 'semmiben' hogy inkább én is lefekszem. Főzni naponta szoktam általában, mellette mosok, takarítok. Este 10 körül alszik el, reggel pedig fél7-7 körül veri a tamtamot, hogy márpedig ő kipihente magát. :D Nem gondolom, hogy ez probléma, mert én is ilyen voltam, csak jó lenne már ha mondjuk éjjel egyszer kelne. :D Ennek ellenére imádom és Ő az életem értelme. :)
2018. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát én 7 hónapos mellett főzni sem tudok mert majdnem egy hónapja felakar állni mindenben, figyelni kell egész nap. Előtte meg szórakoztatom kellett. Fozni csak hétvégén tudok, mosni néha sikerül, a hajmosás megy, azt szereti végignézni...de egész nap ott kell lenni a nyomában... örülnék ha csak annyi mindent tudnék csinálni mint ti.
2018. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó, főzni én sem szoktam mindig. Mamám hozza általában. Annyira aranyos, nem mer tolakodni, hanem mindig hoz egy hrillcsirkét nekem vagy főz valamit. Ha akarnám ki is takarítana, de nincs hozzá pofám, ha én meg ittjon ülök.

Most kiszabadultam a Tescoba :DD Annyira tudok örülni neki, mint kisgyerekként.

Akkor mindenki így van. Amúgy a hajmosást én is már egy hete húzom, felkötve volt 4 napja, egyszerűen nekem sincs 1-1,5 órám rá.

2018. jan. 9. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:
5kor kelek és 9 után fekszek. Két 3 éven alulival vagyok itthon és a kicsi (6 hós kislány) nem olyan, hogy csak rá kell nézni. Van mit csinálni.
2018. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és főzni kell, mert a 2,5 évesem is ebédel. 2 napra főzök 6 után, mikor a kicsi már alszik.
2018. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom még csak négy hónapos, de néha úgy érzem, hogy semmit nem csinálok amellett, hogy ellátom. Kb 10-11 órát alszik éjszaka, de többször megébred cicizni, ha nem fekszem mellette, akkor kb óránként (fogzik is), ha ott vagyok, akkor inkább csak két-három óránként. Reggel egy fél órát elvan magában, akkor megetetem az állatokat, meg én is reggelizek, délelőtt főzök, de sokat van kézben is, délután egy fél óra házimunka fér bele (felsöprök mosok vagy mosogatok),meg sétálunk (néha van baba-mama program, vagy vásárolok) aztán hazaér apuka is, amíg ő babázik, addig megfürdök, ha valami extra sürgős elintézem, és már jön is az esti rutin. Ha elaludt, jó esetben egy órát kettesben töltünk a párommal, aztán visszafekszem mellé, és én is kidőlök.
2018. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!