Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimondottan baba úszógumi?

Kimondottan baba úszógumi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok mutatni, kimondottan babáknak való úszógumit?

én ezt néztem, de nem avgyok biztos benne, hoyg jó lenne:

[link]


6,5 hós a baba:)ücsörög, nagyon eleven:)sztem ilyen beülős tetszene neki

köszi


2010. jún. 6. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!Kérdezz rá az eladótól mekkora babának való.Mi kb. 1 hete vettünk hasonlót,és rajta van a kor,súly,hogy mikor használható.

/

2010. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is beleülős van, de amikor mi vettük még nem tudott egyedül ülni és így sajnos nem tudtuk használni, de tetszett volna neki. De majd idén nyáron. Szerintem ez jó lesz, de lehet kapni ugyan ilyen beleülőset csak figurásat. Mi a strandon vettük.
2010. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!1 vagyok-szerintem ennyiért drága,mi 1990ért vettünk újat,és nem a legolcsobb helyen/csak oda volt vásárlási utalványunk/
2010. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi, láttam olcsóbban is, csak most ezt linkeltem be:)


amúgy a rugós hintába szeret lenni, ez is olyasmi nem?fazonra....

2010. jún. 6. 14:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez rugózni nem fog szerintem. De fogja szeretni, de én valami szinesebbet néznék neki. A miénken van kapackodó, lehet húzni is.
2010. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A miénk ugyan ilyen, csak nem kör alakú hanem szögletes. Kisfiam tavaly 8 hónapos volt, amikor először kipróbáltuk. Imádta.
2010. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

gondoltam, hoyg nem fog rugózni...:O

csak a fazont mondom.....

2010. jún. 6. 14:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy jó, nekünk ilyen van és imádja a lányom. Korban is jó lehet, ha stabilan ül, és még két éves kora körül is bőven jó.
2010. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyen beleülös van de van kormánya is mont egy kis autó úgy néz ki,nagyon cuki :)
2010. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!