Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hétben nagyon feszengeti...

35. hétben nagyon feszengeti magát a baba. Ez normális? Nem kimondottan rugdos, hanem neki feszíti valamijét vagy egész testét a hasamnak,

Figyelt kérdés

általában totál jobb oldalra van állva a hasam.

ez többnyire elég(nagyon) kellemetlen.az előbb olvastam, hogy hasonló esetre írta valaki, hogy ezek méhösszehúzodások.de úgy tudom az napi 10x normális, illetve óránként 4x, és pár másodpercre.

de nekem ez a feszítés egésznap tart folyamatosan.



2008. jún. 17. 14:56
 1/4 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja hol jobbra dől hol balra.Ez nem keményedés nyugodjál meg!Üdv 36hetes kismama
2008. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nemrég irtam valakinek, hogy én is 36 hetes terhes vagyok és nekem is totál jobb oldlon van ez a feszülés. Én nem akarok senkivel sem vitatkozni, csak leírom a tapasztalatomat. Hisz ez az oldal ezért működik.

Nekem az orvos azt mondta hogy ezek a méhösszehúzódások és ebben az időben már igen is egyre erősebben,sűrűbben és intenzivebben fognak ezek a tünetek jelentkezni, hisz a vége felé járok.

Azt is mondta a dokim hogy igy késziti fel magát a méhem a szülésre.

Mivel nem vagyunk egyformák, azt tanácsolom kérdezd meg erről az orvosodat vagy a védőnődet.

Nekem a dokim azért mondta ezeket a dolgokat mert a cervixem 2100-as ami azt jelenti hogy megrövidült méhnyak és nyitott külső méhszáj.

Üdv: 36 hetes kismama

2008. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát erre én is kíváncsi vagyok...

Kb a 32. héttől a jobb oldalamon feszít a bébim, néha fáj is annyira kitolja magát, naponta sokszor. Ha ez méhkeményedés lenne már rég megszültem volna, ugyanis tegnap léptem a 40. hétbe, és szülésnek még semmi jele(sajnos)...

2008. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

mindenkinek boldog babavárást

2008. jún. 17. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!