Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos babátok mennyit...

6hónapos babátok mennyit alszik napközben és este?

Figyelt kérdés

Az én fiam most variál. Eddig 4x aludt 30 percet. Most hol ennyit hol annyit. 30 perctől 2 órát is akár.

Volt egy napirendünk. Fél óra ide oda de nagyjából mindig ugyan úgy aludt. 6:30kor kel(ez szinte minden nap percre pontos) 8:30 és 9 között szokott elaludni egy fél órára. Ma is akkor aludt el és még mindig alszik.

Nem tudok rajta kiigazodni. És minél első nem tudom hogy mennyit kellene aludnia. Este 21kor alszik és ugye 6:30kor kel.



2018. jan. 31. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

6.5 honapos a kisfiam.

Ő reggel pontban 7:10-kor kell, újabban 3 órát van ébren. Ilyenkor jó esetben alszik egy/másfél órát. Ezután újabb 3 óra ebrenlet es ilyenkor alszik általában 2-2.5 órát, de olyan is van,hogy csak 1-et. Ezután mar nem szokott aludni. Hétkor vacsi, Fel nyolckor fürdés, fél kilenckor pedig szundi.

2-4 között még felkel enni, aztán alszik reggelig ha szerencsém van 😜

Első baba nekem is, nem tudom, mennyit is kene aludnia, de en úgy veszem észre, hogy neki így teljesen megfelel.

2018. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már keveset alszanak nappal,az én fiam is 30-40percet alszik naponta 3szor,este általában 8kor már alszik,2körül ébred enni és reggel 8-8:30ig alszik tovabb.Mostmár egyre kevesebbet fog aludni :)
2018. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!