Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4. hó betöltése után miért...

A 4. hó betöltése után miért változtak meg kisfiam alvási szokásai? Másnál is ez van/volt?

Figyelt kérdés
Amióta betöltötte a 4. hónapot ugyanúgy 9-kor alszik el, de minden éjjel felkel 3-kor és reggel 6-kor enni (a cumi nem elég neki), 6 után már nem is alszik vissza. Ez nem is annyira gond, csak nem tudom mi történik vele, mert előtte 9-től 7-ig aludt egyhuzamban és sokszor 7 után is visszaaludt. Nappal most is alig alszik...
2008. okt. 27. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az évszakváltozás is okozhatja,vagy nem elég tartalmas neki az ennivaló.Ha tápszeres válthatsz tápszert vagy adhatsz neki 5-6 óra körül vacsi előtt 4 hótól való esti tejpépet,ami hosszantartó jóllakottság érzetet kelt.Ezt sztem anyatejes baba is kaphatja.
2008. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak anyatejet kap, még nem kezdtem meg a hozzátáplálást...

Köszi a választ!

2008. okt. 27. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet a fogzás előjele is, ha elég a tejed akkor akár egyszerűen ez egy időszak nála is,ahogy sok babánál.Sokaktól olvastam itt hogy a babájuk,4,5 hó körül megváltozik,többször felébrednek éjjel stb.Sztem ez nála is egy ilyen változás lesz.Ha nem sír,hogy fájna valamije,csak éhes,hát akkor annál nagyobb baj ne legyen:-)

Boldog babázást!

2008. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is pont igy csinálta,a végén már óránként ébredt cicizni.Csak megszokás volt nálla+hiszti 2hónapig birtam majd egyik napról a másikra nem kapott cicit.Az első 2éjszka katasztrófa volt,de azóta szinte végigalussza az éjszakát és sokkal kiegyensúlyozottabb.

6,5hós kisfiú anyukája

2008. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt, csak épp 4-5 alkalommal ébredt éjjel, de már korábban olvastam a Kismamában, hogy ez teljesen normális, és nem te hibázol. Az én babám főként a fogacskái miatt ébredt gyakrabban, ugyanúgy megszoptattam, atán visszaaludt, szerintem ne vond meg tőle a cicit, és egyszer ez is elmúlik majd (nálunk 1 hétig tartott). Jó babázást!
2008. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!