Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli babátok...

Másfél év körüli babátok milyen "tejet" iszik?

Figyelt kérdés

Tápszert/Junior tejitalt adtok, vagy rendes tejet?

Milyet?

(Aki egyiket se, mert szoptat, annak örülök, de nem ez érdekel most.)



2018. febr. 1. 20:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Első gyerekem rendes tejet és anyatejet ivott ilyenkor, második csak rendes tejet, 2.8%-ost.
2018. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, minél tovább elfogadja a tápszert/tejitalt, annál jobb. Én most humana baby fitet vettem, lactogent ivott, de az elfogyott és 1 éves kor után nem írható fel. Vettem milupa tejitalt, megitta, de nem olyan szívesen. Ezt a humanat most szó szerint szereti, kicsit banános (az van írva a dobozára), elég jó árban is van. 600gr 650ft kb, receptre.
2018. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%
Másfél évesen egyáltalán nem ivott már ilyesmit. 13 hónapos koráig cicilt, aztán talán 1-1,5 hónapig sima 1,5ös tejet kapott (dobozosat, forralás nélkül -én ilyen sz*ranya vagyok). Utána meg már csak hébe-hóba kakaót.
2018. febr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most kezdtük el a kakaót rendes tejjel reggelihez (vajas kenyér vagy vajas kiflihez). Forralni szoktam egyenlőre majd pedig lehűtöm neki. De mindet nem issza meg egyszerre tehát néha iszik belőle napközben is. Igyekszem hogy este már ne igyon azért ilyet. Inkább reggel és napközben.
2018. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14-es vagyok:


de az én lányom még csak 13 hónapos lesz.

2018. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Két éves most, másfél évesen már sima tejet ivott (2.8%)

Egyébként előtte szoptattam, 15 hónapos koráig, és 14 hónapos kora óta iszik tejet. Mivel szoptattam, sosem kapott tápszert, nem is gondoltam, hogy egy éves kora után ilyesmit kellene adnom, hiszen már kaphat ilyenkor tehéntejet.

2018. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A két évesem Lactogen Harmony tápszert iszik reggel-este 200mlt. Probálkoztam tejjel, kakaoval,tejitallal de semmi nem izlett neki ezért maradt a tápszer:) napközben,pl uzsihoz néha kér egy kis tejet, de máskor nem fogadja el.
2018. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

21 hónapos,Mülleres tejitalt kap.Nagyon szereti!Kapott müzlivel tehéntejet,kóstolt kakaót is.Forralatlanul,csak melegítve, 1,5%-os tejet, így is fogom majd folytatni,szépen fokozatosan.

A bátyjával -aki most 9 éves- is hasonlóan voltunk,kb. 2 éves kora körül tértünk át.

2018. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!