Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 1, másfél...

Mennyit alszik 1, másfél hónapos babátok? Vagy mennyit aludt?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szinte csak evett és aludt. Nagyon keveset volt ébren. Úgy mondanám h 2-3 órát aludt fél órát volt ébren. Mondjuk nekem könnyű dolgom volt mert jó baba volt. Meg az is hozzátartozik h besárgult a kórházba szóval nagyon aluszékony volt. Úgy kellett költögetni sokszor h egyen még szopi közben is ébresztgetni kellett mert bealudt rajta. Pár hétig ez is rátett nekünk. AZtán ahogy nőtt egyre kevesebb lett a napi alvás. Már 10 hónapos lesz lassan és 2x alszik egyszer délelőtt 1 órát meg egyszer délután 1,5 órát kb.

Neked mennyit alszik?

2013. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szinte csak aludt és evett. mondjuk aludt 2 órát evett fél órát és tovább szundikázott.


Most 2 és fél hónapos és most már elég sokat van fent.

Reggel felkell olyan 6 óra fele és eszik vissza alszik 7:45 ig. Utána fent van egészen 17 óráig max egy fél órát alszik napközben .

2013. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó kisbaba volt,olyan 2hónapos koráig 20-21órát aludt.most 9hónapos napközben 1x 2órát alszik éjjel pedig 8tól reggel 6ig,perpillanat sok ébredéssel fogzás és enyhe megfázás miatt :-(
2013. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én kislányom 7 hetes, és nem sokat alszik, éjjel alszik rendesen azzal nincs gond akár 7-8 órát egyhuzamban, na de nappal, talán másfél órát össz-vissz, igaz hogy elég hasfájós szegénykém.
2013. nov. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Holnap lesz egy honapos. Ejjel 5-6 orankent eszik, nem keltem. (pl leraktam este 8-kor, fel 1-kor ebredtunk, fel 2-re vegzett a szopival. Utana most 6-kor ebredt. Nappal 4 orankent eszik, amibol 3 ora a szunet (alvas) es egy ora a tisztabarakas, szopizas. Naponta 1 max 2 napkozbeni alvasidot hagy ki (ejjel mindig alszik szerencsere), altalaban delelott van egyszer ket szopi kozott ebren, ebed utan alszik, aztan az esti fektetes elott megint tobbet van ebren, meg ha aludna is, akkor is elobb keltem a furdes miatt.
2013. nov. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap összesen ( a szakirodalmakkal szemben, ahol 16-18 órát írtak) 12,5-13 órát aludt. Nem sírt folyamatosan, nézelődött, evett, sokat volt kézben. Éjszakánként úgy 6 órát aludt , megszakításokkal, és a kezdeti időben, 5x aludt 1,5 órákat, és úgy 2-2,5 órát volt fent a két szundi közt.

Most sem egy nagy alvó (17 hónapos), de én sem vagyok/voltam az. A gyerekorvos mondta, hogy a babámnak ennyire van szüksége, mivel nem sír vígasztalhatatlanul, valószínűleg nem fáj semmije és mert jól fejlődik...

2013. nov. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Az enyém egyik nap tök sokat alszik, másik nap meg alig, pedig álmos
2013. nov. 29. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!