Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves lányom már lassan...

Egy éves lányom már lassan négy hete meg van fázva, csak az orra folyik. Allergia lehet? Adom neki a cebion cseppet, de semmi javulás.

Figyelt kérdés
Holnap csak visszaviszem lányomat az orvoshoz majd mond valamit.Ez már nem mehet.Mi lehet ez?
2010. jún. 6. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia,bocsi,nem tudok segíteni,de az én lányommal s 2 hete ez a helyzet,ő 2 éves...Vízszerűen folyik az orra,nála sem sokat javul azóta:(
2010. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 hete köhögés volt nála,az el múlt és az orr folyás utána jött.víz szerű folyik neki.Amúgy köszönöm a választ.
2010. jún. 6. 21:27
 3/10 A kérdező kommentje:
már a köhögés nem most volt.Annyira aggasz ez már úgy sajnálom szegénykém.
2010. jún. 6. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia,nálunk a vízszerű orrfolyás fogzásnál van,és több hétig tart!

Köhögéssel kezdjük,és orrfolyás 2-3 hétig!

Nem lehet nálatok is ez?

Azért a doki biztos megmondja,vidd vissza hozzá!

Szép estét!

2010. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia,megint én...Nálunk is köhögéssel,orrfolyással kezdődött...Meg hőemelkedéssel...Pont tegnap gondolkoztam én is h mi van ha ez allergia,annyira folyik az orra szegénynek:(Majd megírod mit mondott rá a doki?
2010. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Majd meg írom,hogy mit mondott.A fogzásra nem is gondoltam de nem ki zárt dolog,most bújik a nyolcadik fogacska.Azért nem gondoltam rá mivel nyűglődik mindig jó kedvű.
2010. jún. 6. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Oké,köszi:)Nálunk is jön amúgy,a felső szemfog,de eddig még nem volt ilyen orrfolyás mellette,én meg ezért nem gondoltam h attól lehet,jó lenne ha a gyerkőcöknél ez okozná és nem allergia...
2010. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
reménykedem
2010. jún. 6. 22:29
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltam máma a lánnyal orvosnál és mondta,hogy valószínű,hogy allergia.ilyen korban még nem javasolt semmi készítmény allergiára,csak két évesen.Mondta,hogy adjam neki a c vitamint továbbra is meg írt ki calcimuszkot.Nem is csoda mert azért elég sok minden virágzik.
2010. jún. 7. 14:39
 10/10 anonim ***** válasza:
szia,köszi h írtál,azt hiszem akkor én is inkább elviszem....
2010. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!