Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Házi kötésű pulóvert lehet...

Házi kötésű pulóvert lehet gépben mosni? Hány fokon? Állítólag jó minőségű fonalból készült. Moshatom a többi babaruhával?

Figyelt kérdés
Első gyerek és egy számunkra idegen nénitől (párom főnökének ismerőse) kaptunk 3 édes kis pulóvert. (a főnöknek van egy 5 éves kislánya, és elmondása szerint a kislánynak vagy 70 ilyen kötött holmija volt, amit a néni adott nekik.
2010. jún. 7. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Sizia! Én bizony együtt mosom a többi babaruhával ezeket is. Igaz, max. 40 fokon mosok mindent! Az összes kézi kötésű pulcsi gyönyörű, olyan, mintha új lenne. Anyukám is sokat köt, mi tőle kapjuk az utánpótlást :)))
2010. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
igen, max. 40 fokon, esetleg gyapjúprogrammal (a többi pamut babaruha se fog belehalni, ha nem pamutprogramon mosod ki), és gondolom amúgyis valamilyen kímélő mosószerrel mosol
2010. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, most vettem külön folyékony mosószert, direkt babáknak van. Habár öblítőt nem találtam még olyat, de dupla öblítést csinálok. Remélem jó lesz, mert első babám, még nincs itt velünk, csak már kimosm a ruhácskáit:D Augusztus elején szülök, és már most elkezdtem a rendezkedést, mert elkezdtem elfáradni, és az utolsó hónapban biztos, hogy nem örülnék a vasalásnak 40 fokban, hatalmas pocakkal...oda se férnék a vasalóállványhoz lehet:D
2010. jún. 7. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Moshatod együtt én pervollal szoktam mosni amiben van kézi kötésű, csak a szárítással vigyázz. Fektelve szépen kiterítve szárítsd, mert ha lógatod akkor kinyúlik úgy hogy rá se ismersz.
2010. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!