Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A legzesfigyelo hogy mukodik?

A legzesfigyelo hogy mukodik?

Figyelt kérdés
A kisbabam egy agyban alszik velem, de ejszaka mivel enis alszok igy szeretnek egy legzesfigyelot. Igy hogy egy agyban alszunk igy is lehet hasznalni? Ez hogy mukodik? Rakell tenni a babara? Vagy hogy figyeli hogy vesz e levegot?
2018. febr. 7. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem alkalmas ágyba csak kiságyba.
2018. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A matrac alá kell tenni, és a mozgást érzékeli, ha jól tudom. Már a nagyon aprókat is érzi, pl amikor lélegzetvételnél mozdul a teste. Ezért ha egy ágyban alszotok nem működik, mert akkor téged is "lát".
2018. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor működik ha saját ágyban alszik a gyerek. Nem jó ha veled egy ágyban alszik, veszélyes is. Vegyél neki külön ágyat és akkor használhatsz légzésfigyelőt is, attól még lehet veled egy szobában.
2018. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írják, nem tudod használni ha együtt alszotok. A miénknek (Angel care) 2 nagy tábla érzékelôje van, amit a kiságyban a matrac alá kell helyezni. Ez zsinórral össze van kötve egy egységgel, itt kell ki-be kapcsolni, ez szól, ha nem érzékeli a gyereket. Ill. a miénk légzésfigyelô + bébiôr egyben, tehát van hozzá egy hordozható rész, ami szintén szól, ill hallom, ha a gyerek felébred.
2018. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól írták a többiek, csak a kiságyban használható a légzésfigyelő. Mármint a hagyomànyos. Nekünk pelenkára csípterhető volt, alkalmas együttalváshoz, babakocsiban alváshoz. Szuper kis szerkezet, nagyon szerettük.
2018. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
A pelenkára csíptethetős légzés figyelő alkalmas együtt alváshoz. Egyébként semelyik másik! De, azért jó lenne neki külön ágy és ezt tapasztalatból mondom, nem elrettentés képen, de a kisfiam majdnem meghalt egyszer, mégcsak 1,5 hónapos volt.
2018. febr. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miert mintortent kedves utolso?
2018. febr. 9. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Elaludt és letettem az agyunkba, gondoltam nezegetem meg egy picit(gyonyorkodtem), hat jol tettem, mert nem lelegzett. Felkaptam rafujtam, nem reagalt. Semmire sem, a nedves textilpelusra sem. Az apja kezebe adtam osszeestem, mert le volt feheredve a gyerek. Hivtam a mentot, a parom pedig az ajtonal kezdte el orran es szajan befujni a levegot neki. Magahoz tert mire kijott a mento.
2018. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te jó ég utolsó, biztos nagyon megijedtél! De a lényeg hogy semmi baj nem lett 🙂
2019. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!