Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek a legjobb barátnőm...

Mit vegyek a legjobb barátnőm babájának, ami maradandó?

Figyelt kérdés
Pár hónapja született a baba, sajnos messze élünk egymástól, de nemsokára találkozunk. Nem szeretnék pénzt, pelenkát meg hasonlót adni, valami maradandóra gondoltam. 20-30 ezer Ft körül szántam rá.
2018. febr. 9. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Adamo hinta, pled, agynemu, nyarra babamedence.
2018. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Takaró, belehímezve a neve.
2018. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Maradandót egy babának.. háát.. sztem esetleg egy fotózásra fizesd be őket.

Babának maradandót venni nehéz.

Minden kinő, nem fog kelleni stb stb stb.

2018. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Vásárlási utalvány dm-be rossmann-ba ahova jár!
2018. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Aranyfülbevaló, ha lány. Fiúnak nyaklánc. Persze kicsiként nem fogja hordani, de ott lesz neki nagyobb korában is.

Vagy a babafotózásra befizetés, ami szintén maradandó.

Ami talán még maradandó lehet, ha később beleszeret és mindenhova cipeli, az a takaró.


A hintát, játékot, ruhát kinövi.


Kérdezd meg anyukát is, biztos, ami biztos. Tudom, h úgy már nem meglepi, de jobb, mintha a 89. kitakarót kapja.

2018. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én legjobb barátnőm etetőszéket vett. Mondta, hogy azt ő szeretné megvenni, mondjam meg, hogy milyet szeretnénk majd. A keresztapukjától pedig adamo hintát kapott.
2018. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg nyugodtan, igaz hogy az nem " igazi" meglepi, de én a barátnőd helyében örülnék így is!
2018. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a névvel hímzett plédnek én is nagyon örültem :) az aranyékszer is szép ajándék, kislánynak fülbevaló, ha kilukasztják a fülét :)
2018. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz kérdés. Én igazából az ajándékok közül a mesekönyveknek örültem a legjobban. Van, ami már 7 éve szinte napi használatban van (és van olyan is, ami már 37 éve :) bár volt benne néhány évtized szünet) -szóval igen, a könyv az maradandó. bár messze nem éri el azt az összeget, amit te rászánnál.

Régen szokás volt ezüst evőeszközt ajándékozni a csecsemőnek. Szerintem ez egy szép dolog, és egy gyerekméretű evőeszközt is jó sokáig használ a gyerek, később elteheti, saját gyermekének adhatja. Mondjuk itt a kanál képviseli az általad kb megszabott értéket (de igen, szokták önmagában adni)

pl: [link]

vagy ezüstözött formában teljes készlet is létezik.

2018. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A leghasznosabb és még jol is néz ki ,az a pelenkatorta.Mellé vehetsz matadandót pl.egy kispárnát ,amin a baba születésével kapcsolatos dolgok vannak,súly,hossz ,dátum,meg a neve és a fotó rola.Én ilyen párnát vettem a barátnőmnek,nagyon tetszett nekik.
2023. aug. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!