Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babám fürdetéskor csak...

6 hós babám fürdetéskor csak ülni és állni akar, ha lefektetem ordit. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell szerintem:)
2010. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanez volt a problémánk, már teljesen kétségbeestünk, hogy mit csináljunk. Aztán vettünk egy ülőke szerű akármit, amit tapadókoronggal a kiskádba, majd a nagy kádba lehet tapasztani. Azóta nyugisabb a fürdetés, elterül rajta, mint egy kis török basa, akkor lemosom előröl, aztán az apja felállítja, akkor lemosom hátulról, és mindenki elégedetten fejezi be a fürdést.
2010. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nekünk azóta is így van, semmit nem tudtam vele tenni, ha le akartam fektetni ordított mint a fene. Maradt úgy most egy éves és csak ülve hajlandó fürdeni, hát csak a hajmosással volt egy kis gáz, de fogok egy tálat és leöblitem neki úgy, egy kicsit megilletődik, de gyors megtörlöm az arcát és így aránylag jó.
2010. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém emelett még ugrál is:)Kétemberes a fürdetés.Nekem az vált be, hogy a kádat sikerült a tükör elé tennem, így látja, hogy ott is fürdik a baba.Hát így most nagyon nem ugrál.Inkább beszél hozzá.
2010. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!