Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam terhesség megállapít...

Ma voltam terhesség megállapításon, mivel pár hete késik és a teszt pozitív lett. Az ultrahang eredménye lentebb. Volt valakinek hasonló és mi lett a vége? Én a kissé szabálytalan petezsák miatt aggódom.

Figyelt kérdés

Az uterus afv-ben, intrauterin graviditás. Petezsák: kissé szabálytalan. Embryo:sejthető. Szikhólyag: sejthető.

GS: 8 mm. Subchorialis haematoma nem látható. Adnextájakon kóros nem látható. Douglas üres.

KB. 5 hetes lehetek.


2017. nov. 20. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor lett pozitív a teszt?
2017. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon korai..., de azt írja méhen beüli terhesség, ez már jó. Szerintem ennyire korán kár is menni, mert csak agyal az ember, hogy mit írt a doki a papírjára. Elképzelhető, hogy még egy hét múlva sem lenne szívhang.. Türelem és nyugalom!
2017. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pár hete késik vagy pár napja?
2017. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Október 6-án volt meg utoljára. Mivel a ciklusom szabálytalan, így nem tudom mikor kellett volna megjönnie. De kb. 2 hete.
2017. nov. 20. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak megijeszteni, de nekem nem maradt meg a terhesség szabálytalan alakú petezsákkal :-(

VISZONT én akkor már barnáztam másodjára, mikor kb. 6 hetesen látni lehetett valamit.

Drukkolok, hogy jól alakuljanak a dolgok!

2017. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én még nem barnázok. De sajnos februárban volt már egy hasonló esett, ami barnázással kezdődött és missed ab lett a vége. Reménykedem, hogy ez nem történik meg ismét.
2017. nov. 20. 23:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor lett pozitív a teszted???
2017. nov. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj! Nekem október 3 volt utoljara menstruációm. Én is olyan 5-6 hét között lehetek. Petezsák 10x13 mm, szikholyag sejthető, embrionális elem és szivmukodes meg nem kimutathato. Kb másfél hét múlva már biztosan lesz szivhang is. A szabálytalan alakon ne stresszelj, pihenj sokat ha teheted :)
2017. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kedves utolsó! Megpróbálok pihenni. Már amennyit lehet egy 2 éves aktív kislány mellett.

Egyébként kb. olyan másfél hete csináltam tesztet.

2017. nov. 21. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!