Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez? Járni...

Mit szóltok ehhez? Járni tanuló kisgyereknek első cipőnek Convers?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömék 1 éves kisfia,amióta járni kezdett Convers cipője van.Nem tesz az rosszat a lábának?Én is szeretem az ilyen és ehhez hasonló kis cipőket,nagyon vagányak és volt is a lányomnak,de nem első cipőnek.Én nem merném ráadni.Ti mit gondoltok erről?
2010. jún. 7. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Egy kisgyereknek nem kell cipő,legfeljebb valami nagyon könnyű,még az utcára sem. Nem hiszem,hogy sokat gyalogolna az utácn,és otthon is jöbb a lábának cipő nélkül.
2010. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Én sem merném ráadni, az ortopéd doki is mondta, hogy bűbájosak ezek a kiscipők, de kifejezetten gyerekcipőt keressünk, ne gyerekméretű felnőtt cipőt, mert nagyon sokat ártunk a lábacskájának.
2010. jún. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem lányomnak első cipőt venni, végig próbáltuk az összes bőr cipőt, de annyira torkos a lába, hogy még ha az egyik lábát sikerült belepaszírozni, a másik 10 perc után sem ment bele. Így egy nike cipő lett az első cipő! Szerintem kényelmes neki, elsőre lelemegy a lába jó hajlékony a talpa, nagyon szépen megy benne! Azért ezek s cipők sem olcsók, és csak úgy vannak tervezve hogy a pici lábakban ne tegyenek kárt.
2010. jún. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Nekünk is van converse tornacipőnk, és nem is tud benne járni a lányom. Kb mint egy kacsa, úgy totyog benne. Pedig már fél éve tud járni (másfél éves).

Ajándékba kaptuk ezt a converse-t, én biztos nem vettem volna neki ilyet. Gagyi, nem babáknak való. Ott pihen a szekrényben, jó helyen.

Nekem is van converse-m, de én sem szeretem.

2010. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi meg csak 1 honaposak vagyunk nincs igazi ciponk, de igy is nagyon nehez talalni, mert nagyon dombos a laba. En biztos meg veszem neki a sportcipot ha mast nem tudok ra adni. Utolsonak nekem is van convers cipom es nagyon kenyelmesnek talalom. A hany ember annyi fajta lab.
2010. jún. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia,


kisfiam első cipője egy ortopéd kis szandál volt, erre a nyárra is ugyan azt a modellt vettem neki, annyira megszerettem a tavalyit :) 19 hónapos már és tavasszal vettünk egy kis magas szárú convers edzőcipőt, nagyon szereti a manó, én meg voltam elégedve vele. egyébként van benne egy kicsi haránt emelő, több mint a nikeokban vagy az adidasokban.


Ági

2010. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!