Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Evés után 3 órával is bukik a...

Evés után 3 órával is bukik a babám, de miért?

Figyelt kérdés
Mit tegyek vele? Csütörtökön megyünk dokihoz és megbeszélem vele, de másnál volt így? Meg van emelve az ágya. 8hetes és nem birok vele rendesen foglalkozni mert ha hozzanyulok bukik és akkor is ha alszik.
2018. febr. 19. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Anyatejes vagy tapszeres a baba?
2018. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Főleg anyatejes, de néha kell pótlás is.
2018. febr. 19. 15:28
 3/13 anonim ***** válasza:
A kisbabák kb. fele refluxos, amit idővel kinőnek. Addig is kaphat sűrítőt, ha az orvos úgy ítéli meg, hogy szükséges.
2018. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam is rengeteget bukott evés után órákkal később is. Kapott Nutriton sűrűsítőt. Nekünk nem vált be. Ugyhogy orvosi tanácsra elkezdtem a hozzátáplálást már 3és fél hósan, a dokim szerencsére nagyon aranyos és hívott vagy ha mentünk mindíg mondta hogy na most így és úgy váltsam ki x idő alatt. Most 7hós csak este és reggel van tápszer. Este mivel alszik utána egyből nem bukik belőle vissza viszont reggel igen. DE a rendes kaját nagyon imádja nem bukik belőle semennyit , sokat iszik.

Nem tudom mi az oka annak hogy ennyire bukott. De az biztos hogy nem reflux.(megnézettük) szegényem nagyon sokat szenvedett míg anyatejet és/vagy tápszert evett egész nap.

2018. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A fiam is így volt. Körülbelül fél évesen jutott el odáig, hogy csak napi 1-2 sikerült neki. A hozzátápláláskor ez egyre csökken majd.


Nem nagyon tudsz mit tenni. Ha nem sugárban jön ki neki hanem csak kibukik belőle, akkor az valószínű normális. Ha nem nő a súlya, sugárban jön ki neki, akkor van gond, mert nem marad bent a táplálék.

A doki úgyis elmondja majd. A legvalószínűbb, hogy nehezen záródik még a gyomra ezért sok visszajön.


Mi azt a fél évet folyamatos büfiztetéssel és kendőben pihenéssel töltöttük. Kendőben függőlegesben van, így könnyebben jön ki a büfi és pukizni is könnyebben tud ha esetleg sok lenne benne a levegő.

2018. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Milyen tápszert kap?
2018. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Beba koraszülötteknek a tápszer.

Most is annyit bukott h egy textilpelus elázott.

2018. febr. 20. 19:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Ar-es tápszert kellene kapnia szerintem... majd kérdezz rá háziorvost ól vagy védőnőtől.
2018. febr. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az milyen? Megkerdezem mindenképp. Köszi
2018. febr. 21. 07:37
 10/13 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Bukos, refluxos babának való.

Mi is kipróbáltuk, nem vált be. De persze nálatok lehet beválik.

2018. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!