Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális hogy a babám még...

Az normális hogy a babám még mindig viszonylag gyakran és nagyokat bukik, és nem csak közvetlenül szopi után, van, hogy rá fél/1 órával? Babám 5 hós múlt, anyatejes, hozzátáplált.

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
súlya nem stagnál vagy veszít belőle?mert ha igen akkor az baj,az én lányom is volt így,épp ebben a korban,de ő hízott rendesen így a doki azt mondta csak a felesleget bukja ki.volt hogy 2 órával evés után is.bár ő tápszeres.
2010. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 hósak vagyunk!A mai napig is néha előfordul,hogy bukik de én azt vettem észre,hogy általába akkor ha ül,vagy hason van és próbálna kúszni,gondolom ilyenkor nyomódik a kis gyomra!
2010. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járunk mi is, 5 hós múlt a kisfiam és sokat bukik - ált szopi után min. fél órával. Nálunk a hozzátáplálás egyelőre annyit jelent, hogy kóstolgatjuk a gyümiket. A védőnénink tanácsolta, hogy adjunk szopi előtt krumplipépet a Manónak, az besűríti a tejet és nem fog annyit bukni. Még nem próbáltuk ki, mert úgy vettem észre, hogy a kisfiam tényleg csak akkor bukik, ha sokat/többet evett a szokásosnál. Egyébként nálunk akkor sűrűsödtek a bukások, amikor már nem volt el kicsit sem a hátán - egyből hasra vágta magát.
2010. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is ez van , főleg akkor, ha erölködik vagy ha hasra vágja magát akkor kijön a felesleg. De ha sokat eszik akkor is jön ki. Hízik rendesen tehát nem gond.
2010. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, fogzással nem állhat ez kapcsolatban?
2010. nov. 8. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!