Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok hozzá...

Hogyan szoktattátok hozzá babátokat a rágásra, azaz, hogy elkezdje enni a darabos ételeket? És mennyi idős korától próbálkoztatok?

Figyelt kérdés

Az én babám 8 hónapos múlt, van 6 foga és hisztizik, nem akarja megenni az ő korának való bébiételeket.


Tudom, hogy volt már itt ilyen kérdés, de kevés válasz érkezett rá. Várom, hátha itt több hasznos válasz érkezik.


2010. jún. 8. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tud rágni még, akkor ne erőltesd. turmoxold át neki az üveges kaját. aztán egyre kevésbé turmixolj, pár hát alatt hozzászokik. de mindig csak fokozatosan!
2010. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy próbálom, hogy kap babakekszet, néha kenyérhéjat, babapiskótát, de rágcsált már almát is. Ha az ő kezében vannak ezek a kaják, szívesen elnyammog rajta, és még egyszer sem maradt nagy falat a szájában. Délben pedig úgy szoktam a főzit elkészíteni, hogy a kedvencebb zöldségeit nagyobb darabokban hagyom, attól nem rázza ki a hideg:), amit nem szeret annyira, azt pedig még turmixolom. 4 fogacskája van.
2010. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!