Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák, családok!...

Kedves anyukák, családok! Amikor ilyen kimondottan csúnya az idő, illetve amikor a napi teendők miatt nem vidzitek el a gyereket sétálni, lelkiismeretfurdalásotok van?

Figyelt kérdés
Vagy elintézték azzal, hogy ez most ilyen nap (esetleg ilyen napok) S nem igazán foglalkoztok vele, majd mentek, amikor minden klappol

2018. febr. 22. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi csak akkor nem megyünk, ha esik az eső, amúgy lehet bármilyen hideg, a séta nem marad el. Nincs ilyenkor lelkiismeret furdalásom, de ma is pl babás programon voltunk, kiváltja a sétát :)
2018. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem vinném ki, elunná magát itthon, és egy idő után csak nyűglődés lenne. Nincs olyan napi teendő, ami abszolút lehetetlenné tenné a levegőzést.

Szóval igen, voltunk kint.

2018. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha alapbol szocializáltak vagyunk, azaz általában van gyerekes társaság ill mi is járunk rendszeresen rokonokhoz, a gyermeknek nincs hiányérzete, nem emlegeti pl szomoruan hogy hiányzik neki vki és menjünk, akkor pár begubózós napon nem akadok fenn. Azon lenne inkabb lelkiismeretfurdalásom ha alapvetően csak az ovis társaik lennének az életükben a családon kívül es kevés rokon esete szintén sulyosbítaná.
2018. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bár az én fiam még csak 4 hónapos, de ha nagyon trutyi idő van nem megyünk sehová. Délelőtti alvásnál beteszem a bundazsákba sapka a fejére és nagyszellőztetés. Így friss levegő is jut.
2018. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Nincs lelkiismeret-furdalásom. Igazából a lányom ilyenkor tökéletesen elvan itthon is, sose igényelte annyira, hogy mindenképpen muszáj órákat kint lenni. Persze azért igyekszünk minden nap, mert a levegő kell, de ilyen extra esős-taknyos-nyálkás időben nem szoktunk kimenni nyűglődni, csak azért, hogy elmondhassam, hogy ma is kimentünk. Akkor mondjuk neki sincs kedve. Ha szépen süt a nap, akkor viszont mondja is, hogy menjünk.
2018. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk muszáj kimenni, mert nem bír "bezárva" lenni a gyerek. A napi teendőket úgy osztom be, hogy akkor a legkevésbé fontos elmarad, ez sem túl jó, de mindegy.
2018. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs
2018. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Részmunkaidős munkám van otthon. 1 éves múlt a gyermekem.

Ha úgy alakul a nap, hogy délelőtt SOS munka ügyeim vannak és sikerül úgy aludnia napközben, hogy sötétedés után ébred, akkor nem megyünk sétálni.

És igen, olyankor nagyon rosszul érzem magam, de tudom, hogy másnap bepótolom.

Próbálok kevés ilyen helyzetbe kerülni, de azt is tudom, hogy lesz még ilyen. Biztosan. Nem is egy..

2018. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
őszinte leszek, én igen, szoktam érezni, hogy illene kivinni csórit a levegőre akkor is ha épp nincs kedvem...és általában ki is viszem..nagyon ritka, kb. 20 napból egy, amikor egyáltalán nem megyünk ki mert nincs hozzá kedv vagy idő
2018. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha esik az eső vagy nagyon fúj a szél nem viszem ki,bár egyébként is csak ha muszáj mert utálja a babakocsit,viszont bármilyen idő van ha elalszik ki viszem a teraszra a babakocsiban ahol sem az eső sem a szél nem éri,amíg alszik kint van,általában naponta kétszer is.Ha épp nem szakadok össze a cipelés miatt akkor az ölemben kiviszem a kertbe,udvarra.De ha nincs levegőn egy nap akkor nekem is kellemetlen érzésem van,mintha rosszat tennék ezzel...
2018. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!