Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hármas ikreket varok. Melyik...

Hármas ikreket varok. Melyik nevet adnad ezek melle?

Figyelt kérdés

Ket kislany es egy kisfiu lakik a pocimban. A lanyok neve mar megvan. Alexa es Szandra. Milyen fiu nevet adnal?

Szente-Major vezeteknevhez.


2018. febr. 26. 00:13
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Ákos,Levente,Olivér
2018. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a Szente-Major Szandra nem hangzik jól.

Fiúnak Nátán, Félix, Olivér

2018. febr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%

Fiú névnek nekem rögtön a Bálint ugrott be, nem tudom nektek mennyire tetszik.


Sz betűset én nem adnék, túl sziszegős..., szép név az Alexa és Szandra is, ikreknek szerintem nevetséges, hisz egy konkrét név becézései (bár az ég áldjon hogy nem a Katalin tetszik mert akkor lehetne Katica meg Katinka), vezetéknévhez nem illik a sz betűk miatt, de amúgy ha nektek tetszik...

2018. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Azert a Szandra-Alexa paros es a Katica-Katinka paros kozt van egy kis kulonbseg... O:)

A Balint es a Félix tetszik.

Várok meg tippeket, es kerlek ne a lanyneveket velemenyezzetekm

2018. febr. 26. 11:23
 15/30 anonim ***** válasza:
83%

Játszótéren, amikor 3-at kell összeterelned vagy később oviban, suliban, ha egy csoportba járnak tuti közös néven Alexandrák lesznek. De ha mindenkinek csak ennyi jár, illő választás melléjük a Félix...

Bocsi, hogy én sem álltam, meg, de ne csak azt nézd, nektek mi tetszik.


Egyébként szintén görög kötődésű ismertebb fiúnevek: Ambrus, András, Dénes, Fülöp, Gergely, György, István, Jakab, Kristóf, Lázár, Leander, Leó, Miklós, Simon, Zénó

Divatos vegyesek meg: Ábel, Ádám, Adrián, Ákos, Alex, Alexander, Ármin, Áron, Attila, Bálint, Balázs, Barnabás, Bence, Benedek, Benett, Bendegúz, Boldizsár, Botond, Csaba, Csanád, Csongor, Dániel, Dávid, Dominik, Domonkos, Erik, Gellért, Gergő, Hunor, Kende, Kevin, Kolos, Kornél, Krisztián, János, Levente, Marcell, Márk, Martin, Márton, Máté, Milán, Nándor, Nimród, Noel, Norbert, Olivér, Patrik, Roland, Sámuel, Soma, Szabolcs, Szilárd, Tamás, Zalán, Zente, Zétény, Zsolt, Zsombor, Vencel, Vilmos, Vince

2018. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
58%
Elrontod ezt a szep vezeteknevet ezzel a ket igenytelen, ronda lanynevvel...
2018. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

A Félix nagyon illik a másik kettő mellé.

Esetleg Márk.

A lány nevek amúgy tényleg nevetségesek :( bár ehhez igazán semmi közöm.

2018. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
32%

Én Alexandra vagyok

De ettől függetlenül

Tetszenek a lánynevek amiket választottál:)

Ne változtass rajta senki miatt.


Erik vagy Alexre szavaznék énis. És az Alexxel elég szinkronban volnának:)

2018. febr. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Alex nem jó, majd állandó keveredés lesz belőle...

Félix, Márk vagy Erik

2018. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
45%

Dávid, az sem becézhető. Milán, Áron.

Szerintem legyen az egyik lány Alexandra és akkor Alexa vagy Szandra is lehet belőle becézve a másik pl Bernadett vagy Bettina Dorina

Ne legyen ugyanaz a nevük. Viccelődés tárgya lesz Alexandrák sorakozó... Mi jót akarunk de ti tudjátok.

Az is lehet hogy kamu a kérdés direkt provokáló ennyi esze csak van a szülőknek hogy külön nevet ad.

2018. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!