Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz baja a babának ha minden...

Lesz baja a babának ha minden nap esik-kel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
1 éves baba két hónapja indult el, nagyon gyorsan jár de ez miatt ingatag sokszor és el-elesik. Figyelek rá nagyon, de így is vannak kivédhetetlen balesetek. Tud már esni, popsira ül, kitámaszt, de szinte minden nap nekikoccolja a fejét a bútoroknak stb. Legtöbbször megy tovább, de van hogy max fél percig sír, és kicsi pukli lesz rajta ami másnapra elmúlik. Nem lesz baja a sok ütéstől? Mikor lesz már magabiztosabb? A lakást is kipárnáztam de mindig van valami, hol egy ajtófélfa kicsi koppanás, hogy egyéb. Köszönöm a választ!

#elesés #baba balesetek #megüti magát
2018. márc. 2. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Minden gyerek ilyen szinte.
2018. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, minden gyerek esik kel, ez ezzel jár.
2018. márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor lesz ügyesebb?

Nővérem 14 évesen is képes volt nekigyalogolni az oszlopnak, mert oldalra figyelt (természetesen józanul). :)

2018. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én nem is járok a nyomában csak ezért.


Magabiztosság: én gyakorlatilag MINDEN lépcsőn képes vagyok legurulni 28 éves létemre :D

2018. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!