Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajban vagyok a mai menüvel,...

Bajban vagyok a mai menüvel, meg amúgy is kajálásokkal.6,5 hónapos a babám, hogy etessem ma? ****

Figyelt kérdés

Szaisztok!

Nem tudom, hogy a foga vagy a meleg, de egyszerűen alig eszik a drágám, eddíg meg 2,5 dl eket vágott be a pépekből, gyümölcsből, főziből, tápszerből...mikor mit kapott 6x egy nap evett.

Most egyszerűen nem eszik, csak reggel, azt nagyon jóízűen, ébredés után, jó látni ahogy bevágja a tápszet.

Na most eddíg fél 7 kor keltünk és így 12 kor volt ebéd, közte meg be tudtam suvasztani gyümölcsöt neki tízóraira.Aztán fél 4 kor pép-vagy főzelék és fél 8 kor elalvás előtt tápszer

Na így meg is volt a napi 5x i kaja

De ma már nem tudok ebéd előtt gyümölcsöt adni, így kimarad a tízórai.És csak 4x kap enni ma....

Ez baj?Nem kevés ez egy 6-7 hónaposnak?1 hete még 6x evett, aztán pár napja már csak 5x, azt is nyögvenyelősen, ma meg már csak 4x?


2010. jún. 9. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
szia. az én kicsim 6 hónapos lesz néhány nap múlva. Ő 3 hónapos kora óta 4 szer eszik egy nap. reggel fél 8 kor, fél 12-kor, fél 4 kor és este 7körül. Nekünk ez így bejött, nem éhezik, szépen fejlődik. Ha a babád éhes lesz a 4 etetés között, akkor úgyis "jelez" neked :-)
2010. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, csak olyan furcsa, hoyg 1 hete mondom 6x evett, nagyon sokat, mindent, most meg 4x alig fog szegénykém:(
2010. jún. 9. 08:16
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. hát fura, de ha a picinek így jó, akkor egyen így szerintem. Nem vagyok a mindenképpen x-szer egyen a baba egy nap elv híve. Nem hülyék a gyerekek, ha éhesek, úgyis jelzik nekünk. arra figyelj, hogy sok folyadékot igyon a picur.
2010. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!