Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik napközben 14...

Mennyit alszik napközben 14 honapos babátok? Enyém ma ebéd után fél órát aludt és azóta nem. Nagyon keveslem ezt az időt.

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Most 16 hónapos, de egy jó pár hónapja már 2X alszik 1-1,5 órát. Nagyon kevés szerintem is a fél óra. Legalább 1 órát kellene aludnia minimum ebéd után.
2018. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemrég állt át a napi egy alvásra,max egy órát alszik ebéd után.
2018. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam 2x 1,5 órát aludt ennyi idősen de éjjel meg vagy 9-et, úgyhogy nem aludta ki magát éjjelente.
2018. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10 hónapos a lányom és ebéd után max. 40 percet alszik. Cserébe este 7-től reggel 6-ig húzza a lóbőrt és délelőtt (fél 9-fél 10) is szundít még 1 órát.


Mivel én is keveslem a 40 percet, így kísérleteztem a délelőtti alvás elhagyásával, de az szinte kínzás volt, délután meg egyáltalán nem akar aludni. 2 hónapja kezdett el mászni, felállni, lépegetni stb., így jobb dolga is van az alvásnál.

Remélem, ha ez lecseng, akkor változik ez a ritmus.

2018. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most lesz 14 hónapos a lányom. Délelőtt mindig szokott aludni ebéd előtt és sokszor úgy van hogy csak fél órát és délutáni alvása kimarad - de ilyenkor fürdés után este 7-kor már elfárad annyira hogy könnyebb elaltatni.

Viszont előfordul még néha hogy délután is alszik, pl. most is ezt teszi - ilyenkor viszont este később fekszik, lehet akár 10 óra is és nagy szenvedés árán tud csak elaludni és nehezen és sokáig kell altatni, ez nekem rosszabb...

2018. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!