Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás minden baba étvágyát...

A fogzás minden baba étvágyát elveszi?

Figyelt kérdés
Katasztrófa a kisfiam, ha fogzik.SEMMIT nem eszik, inni is alig.Semmilyen ételt nem lehet a szájába adni, sem pépet, sem szilárdat, sem anyatejet ciciből, sem cumisüvegből.Most is ez a helyzet, már komolyan azon gondolkodom, hogy lenyomom a cumisüveget a torkán, aztán egyen csak.Mit tegyek?A szájába nem merek nyúlni, hogy bekenjem a fogínyét valami fájdalomcsillapítóval.Nurofent kap

2018. márc. 2. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogzás sajnos ilyen. Pedig jó lenne ha vennél valamilyen fogzást segítő gélt és bekennéd az inyét. Tett sürübben cicire és kinálgasd teával. Amint enyhül a fájdalom enni fog.
2018. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem minden gyereknél van így.

Miért félsz benyúlni? Neki jobb lenne.

2018. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiamnál vàltozó volt, az elsőknél úgy evett mint máskor (csak tápszeres volt akkoe még) aztán voltak fogak amelyektől jól evett, másoktól szinte semmit, de általában a cumisüveg volt az ellensége.
2018. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két foga van kint eddig a kisfiamnak, most a második áttörése előtti egy hét valami borzalmas volt. Nem az etvagyaval volt a gond, hanem hogy a fájdalomtól nem bírt enni. Bebietelt esélytelen volt adni neki ha csak közelített a szájához a kanál már üvöltött. Tápszeres baba, a tápszert is csak úgy itta hogy szívott kettőt sírt megint szívott kettő megint sírt. Fájt szegenykemnek nagyon hiába volt éhes, alig bírt enni. Én kentem neki dentinoxal, és nurofent is adtam neki rá ha már nagyon sírt miatta. Amint áttört a fog mintha mi sem történt volna evett ugyanúgy mint előtte.
2018. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!