Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan etessem meg a fogzó...

Hogyan etessem meg a fogzó babámat?

Figyelt kérdés
15 hónapos kisfiam 1 hete fogzik, azóta nem hajlandó sem cicit sem cumisüveget sem kanalat sem semmilyen ételt elfogadni.Inni is csak napi 2 dl vizet iszik.Hogyan vegyem rá arra, hogy egyen egy kicsit?Kanálnál szájzár, cumisüvegnél és cicinél szív kettőt és keservesen sír...

2018. febr. 17. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van.

Azt szívesebben eszi, amit ő tud fogni és harapni. Jobban tudja, hogy hol tud rágni vagy harapni.

Esetleg egy kis Nurofent tudsz adni neki, hátha úgy nem fáj annyira az evés.


Pár nap és áttör a foga, aztán a vasszöget is megeszi.

2018. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáltál hideg dolgot adni neki? Pl múltkor nálunk az vált be, hogy fagyasztott málnából csináltam “fagyit”. Kevés tejjel turmixoltam málnát fagyott állapotban és kanalazható, egészen masszív fagyi lett belőle.

Nagyon ette. Biztos hűtötte is az ínyét. Persze ez nem főétkezés, de legalább gyümölcs.

2018. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, hideg ételt is adtam neki, de nem eszik.
2018. febr. 18. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Adj neki nurofent szirupot, varj fel

Orat es ugy probald meg megetetni.

2018. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!