Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hagyjam sírni? :S

Meddig hagyjam sírni? :S

Figyelt kérdés

nem tudok vele mit kezdeni nem akar aludni csak cicin hajlandó,de ha elmegyek visít. Így másnál se tud elaludni csak visítva hisztizve. Sajnos ilyen volt mindig is,de lassan ideje lenne normálisan elaludni. Tesója nagyon szépen aludt mindig is (szerencse), viszont a kicsi képes hisztizni akár egy órát is, kiságyánál simizem az se érdekli, tehát kb. visít. és hisztizik. Nem azért hagyom mert ehhez van kedvem, csak egyszerűen nem képes felfogni,hogy túl fáradt :S

tapasztalatok? nehezen alvó babákhoz?



2018. febr. 26. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Hálás téma, örök vita tárgya.

Semeddig ne hagyd sírni, szerintem. :)


Ha cicin akar aludni, mert épp ilyen időszaka van, akkor altasd cicin. Majd elmúlik.

2018. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Semeddig! Aludjon el cicin, ha erre van szüksége!
2018. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
lassan nekem is kéne doglozzak, és másra hagyni, nagyikra. Képtelenség normálisan elaltatni, kb. heti egyszer :D az a szerencse,hgoy a tesó szófogadó és engedelmesen bebújik az ágyba é szépen elalszik (hála ég igényli is az alvást) vizont szegénnyel kiesik egy vagy másfél óra foglalkozás ott, teljesen feleslegesen mert a kicsivel kell opciokat kitalálni...mindig mást.
2018. febr. 26. 12:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Mennyi idős a kicsi? mennyi idős a nagy?


Nálunk 22 hónap van a két nagy gyerek között. Volt ilyen időszakunk. Miért nem tudsz a naggyal játszani, amíg a kicsi a ciciden alszik? Beültök az ágyra, lehet olvasni, kártyázni, kirakózni, kb ezer közös dolgot, a kicsi meg az öledben cicizik.

2018. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem írod, hogy mennyi idös gyerekröl beszélsz...
2018. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2,5 év és azért nem mer a kicsinek teljes nyugalom kell, szegénytk i kell küldjem a szobából mert nyivlán beszélne játszana mászkálna....tehát full csend kell neki....utána oké mert elalszik, de mondom ez sok ido....és elegge zavaro és sajnálom szegeny nagyobbat mert látom rajta,hogy szomoru ilyenkor (nincs ovodaban a nagy, koltozes alatt allunk masik varosba, feleslegesen irattam volna be)
2018. febr. 26. 12:49
 7/17 A kérdező kommentje:
bocsi a kicsi 9 hónapos lesz
2018. febr. 26. 12:49
 8/17 A kérdező kommentje:
nem értem mirét iylen ugyanahoz a rendszert probáltuk mindegyiknél...sose volt csen egyik mellett se pont ezért....de ilyen szempontból a kicsi kriminális lett....vagy makacs én értem,hogy nincs két egyforma ember, de kb eddig tuz viz a ketto :D
2018. febr. 26. 12:54
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sincs két év a gyerekek között. Volt ilyen időszakunk...ráadásul a kisfiamat altatni is kellett, igényelte a melléfekvést, és nem akartam leszoktatni róla a kislányom születéséig, hogy ne tűnjön el minden kis "szertartás", ami csak az övé és az enyém.

Úgyhogy az álmos, síró kislányomat babakocsiba tettem, a babakocsit odatoltam a fiam ágya mellé, lefeküdtem, és egy kézzel mozgattam a kocsit, a másik kezemmel simogattam a kisfiamat, aki így könnyen elaludt. Neki sem volt anyahiánya, a kislányom sem sírdogált egyedül, mindenki örült, és aludt...én is😀

2018. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De nem csak altatáshoz használtam a babakocsit. Játszottam a fiammal, a kislányomat pedig ringattam a kocsiban egy lábbal vagy kézzel. Volt, hogy nagyon lendületesen, mert különben Őt is nagyon érdekelte a bátyusa beszéde, mozgása. A lendületes ringatásba viszont belealudt.
2018. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!