Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet még valami...

Szerintetek lehet még valami baja? Figyeljem tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap 1 éves kisfiam berohant a fürdőbe mezítláb és a vizes linoleumon hanyatt vágódott.Nagyot koppant a feje de rögtön felállt és ordítani kezdett.Hamar meg is nyugodott.Egész nap szépen eljátszott evett nem volt semmi gond.Ma már nem lehet semmi vagy más baja ugye?Nyugtassatok meg légyszi szörnyű lelkiismeret furdalásom van hogy nem figyeltem.
2010. jún. 9. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Pukli van-e? étvágya, kedve?

Általában nem szokott semmi baj lenni. Az agyrázkódás azonnal jelentkezik, amink a tünetei, hogy elalszik vagy nagyon fáradékony . Másnap esetleg a rossz étvágy,jellemétől eltérő nyűgös hiszti jelezhet bajt.

Így megmondani a "vonal" másik végéről viszont elég nehéz. Én azt tudom, hogy egyszer a fiam beverte a fejét a kiságy sarkába. Bömbölt nagyon, megnyugtattam, rá 5 percre már mászott tovább. Másnapra lett egy pukli a fején, ami 4-5 nap alatt lement.

2010. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk volt ügyeletrerohanós agyrázkódós esésünk.Álmában elindult éjszaka.:(

Akkor volt 1 éves.

A tünetek a következők:

Túl sokat alszik, nehéz felébreszteni.Tónustalan, lóg füle, farka.Öklendezik, bukik, hány.

Volt koponyaröntgen.Semmi.

Tehát, ha semmi különösebb változás nincs a viselkedésében, akkor ne aggódj.

2010. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi pukli nem lett a fején csak nagyot csattant ahogy elvágódott.Kedve most jó nem nyűgös evett is rendesen eddig.
2010. jún. 9. 09:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Este többször keltegettem őt meg is ébredt.Ilyesmi tünetei nem voltak.
2010. jún. 9. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha eltelt azóta 12 óra és nem láttál semmi furcsát a viselkedésén, akkor már nem lehet baja. Nekünk a gyerekorvos azt mondta ennyi ideig figyeljük, ha addig nem történik semmi furcsa vele akkor nincs semmi baja.
2010. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elvileg eltelt annyi tegnap 3 körül volt ez.Reménykedem hogy semmi baj nem lesz.
2010. jún. 9. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!