Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közeledjek? Vagy csak figyelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeledjek? Vagy csak figyeljem tovább?

Figyelt kérdés
Van egy srác.. osztálytársam.. nagyon tetszik!! Számomra tökéletes!! Néha néha rámosolygok, megszólítom, beszélgetünk. Ma azt vettem észre hogy akárhányszor odasnézek, elpirulva elkapja a tekintetét, megpróbál valami másra figyelni. Vagy amikor köszön, akkor belepirul.. Vagy amikor felszáll a buszra amin én is rajt ülök kedvesen elmosolyogja magát.. szerinetetek tetszek neki? Hogy közelítsem meg?
2010. szept. 23. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szép lassan közeledj hozzá! Ne támadd le mert az hülyén néz ki... Kérdezd meg miket szeret hátha van közös témátok és arról beszélgessetek. Szerintem tetszel a fiúnak, de nem vagyok mindenttudó. Szóval sok sikert!
2010. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Támadd le!Figy én fiu vok 13 éves és jártas a szexben/témában nekünk az kell hogy vagy mi kezdeményezzük vagy a vadmacska terit le minket.Hidd el!
2010. szept. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenektől kap el az ideggörcs-.-
2010. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
05:45-nek szólt bocs
2010. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen félénk srácnál neked kell lépni,de még várj egy kicsit!Próbálj vele többet beszélgetni!
2010. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13 évesen 3negyed hatkor gép előtt ülsz és netezel. Hmm hát kicsit érdekes. Mondjuk nem tudhatom 13 évesen nekem még gépem se volt :) A kérdésre válaszolva szerintem beszélgessetek, kérdezd meg hogy esetleg van e kedve többször is találkozni, vagy elmenni valahova. Az ilyen srácok ugyanis elég nehezen kezdeményeznek.
2010. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah, persze kihagytam hogy pénteken 3/4 6kor:)
2010. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Támadd le!Figy én fiu vok 13 éves és jártas a szexben/témában nekünk az kell hogy vagy mi kezdeményezzük vagy a vadmacska terit le minket.Hidd el!


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 05:45



Mivan veled?:O 13évesen miért vagy ébren reggel6 kor?

a többireöl nem is beszélve.



a válaszom pedig:) szépen lassan ne kapkodd el:) szerintem bejösz a srácnak

2010. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!