Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb babahordozó?

Melyik a legjobb babahordozó?

Figyelt kérdés
Ki melyiket ajánlja? Néztem a Babybjörnt, nekem az volt a legszimpatikusabb. Ezek a sima vászonból készült anyagok is jók? Az ár azért nem számít, mert szeretném a legjobbat a babának, és ha egyet megveszek, azt szeretném évekig használni, nem sok olcsó húsnak híg a levét venni, aztán abból majd kell 5 különböző, mert egyik sem vált be. Köszönöm a tanácsokat előre is.
2010. jún. 9. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!az a baj,hogy babahordozót nem tudsz évekig használni!Max.1 éves koráig,de ez nagyon a max!Azt vedd meg amelyiknek a legjobb tesztje van!Bababoltba biztos tudnak segíteni!Így van, nem is kell sajnálni rá a pénzt hisz a pici biztonság a tét!:)
2010. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt az oldalt talaltam. Nekem egy 3 gyermekes anyuka ajánlotta a Muby-t....és láttam, ő is átment egy pár darabon. Számít az is, hogy milyen a testalkatod. Nekem pl. nagy a mellem...gondolom ha babu megérkezik sem lesz kicsi. Ráadásul alacsony is vagyok szóval sok hordozó nagy nekem annak ellenére, hogy állítható rajtuk szinte minden.

Még ugyan van időm, de már én is inkább utánajártam a dolgoknak.

20 hetes kismama

2010. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maxi cosi cabrio, tényleg elfér benne 1 éves koráig a baba, jó a töréstesztje, quinny, maxicosi babakocsira rá lehet tenni. Huzata leveheto mosható gépben, van hozzá fejszűkítő. Plüss huzatútvne vegyél hamar kikopik, a vászonszerű anyag a legtartósabb, s ha csak kicsit koszos nedves ruhával elég letörölni!
2010. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem félreérthető a kérdésed. Ha autósülést, azaz hordozót keresel, akkor tényleg Maxi Cosi CabrioFix. Ha kengurut keresel és nem számít az ár, akkor nekem annó a Babybjörn gerinctámaszos változatát ajánlották!
2010. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen-igen, bocsánat. Kengurura van még szükségem. A babakocsi+hordozó megvan már; quinny és maxi cosi hordozó.

Szóval kenguru, csak sok helyen ezeket a vásznakat mondták nekem a boltokban hordozónak. Köszi:)

2010. jún. 9. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Én is félreértettem a kérdést!Bocsi!Én Pierre Cardint kengurut vettem aminek kemény a háttámlája!Én a sima vászonosat nem venném meg!Aminek merev a háta szerintem jobban tartja a babát!:)37 hetes kismama
2010. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tudok ajánlani: babahordozó kendő. Újszülött kortól használható és a különböző kötésmódoknak köszönhetően még pár éves gyerkőcöt is felköthetsz hátadra stb. Én kaptam használtan három babahordozót, de visszatértem a kendőhöz, abban szinte nem is érzed a gyerek súlyát. Kicsit macerás azt a hosszú kendőt kötözgetni, de nekem eddig ez vált be.
2010. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adió válasza:
Concordnál jobbat nem igazán tudok elképzelni!
2013. dec. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!