Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lazacfolt? Mikor tűnik el?

Lazacfolt? Mikor tűnik el?

Figyelt kérdés
A tarkóján van viszonylag nagyobb területen. Akinek a babájának volt mikor tűnt el? 5 hónapos, de még nem látok változást.

2018. márc. 7. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Lazacfolt? Az az amit tűzfoltnak hívnak.A kislányomnak is volt 4 a születésekor.A homlokán,a tarkóján,az egyik szemhéján és az orra alatt.Kb.1 éves korára az arcán lévők elhalványodtak,én már nem is látom,a tarkóján lévő viszont megvan.3 éves most.
2018. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
A fiamnak is a tarkojan volt, nem egybefuggo, hanem inkabb sok apro folt hosszan. Nyolc eves es meg latszik, kisebb joval es a haja is benotte, de megtalalni, ha keresem.
2018. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én gólyacsípésnek ismerem a tarkón lévő vörös foltot. :) 2 éves múlt a kisfiam, már nincs meg neki, de nem tudom, mikor tűnt el, mert engem sosem zavart.
2018. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 babyboom567 ***** válasza:

Kisfiamnak a tarkóján meg a homlokán van(volt),nem tudom mennyire feltűnő,hisz én már megszoktam,hogy ilyen neki.

Ha dühös,mérges és sír,akkor bevörösödik neki.De különben alig látható már(szerintem).

15 hónapos.

2018. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak a hátán van két lencseszemnyi. 2 hónapos korában fagyasztással gátolták a növekedését(ezek a foltok nőhetnek), és azóta erre való krémmel kezelgetjük. 2 hónap eltelt de semmi változás, talán az egyik icipicit vesztett az élénk piros színéből.

Létezik rá lézeres kezelés.

Én úgy hallottam valakinek egy két év alatt eltűnik, valakinél megmarad örökre.

2018. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak is a tarkóján van, bár inkább foltok halmaza egy helyen. Én gólyacsípésnek vagy angyalcsóknak ismerem. 1 éves, de ugyanolyan, mint a születésekor.
2018. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyobbik fiamnak volt a szemhéján és a tarkóján is. A szemhéjáról eltűnt pár hónap után, a tarkóján még most is látszik, ha nagyon rövidre van nyírva a haja. 10 éves múlt.
2018. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Sok fajta van:hemangióma,tűzfolt...van olyan,ami maradandó. A diagnózisa mi a foltnak? Nem mondta a doki,hogy ez maradandó-e,vagy elmúlik?

Ismerősömnek a fél arca piros. Nekem kicsi folt volt,elmúlt.

2018. márc. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. Annyit mondott, hogy lazacfolt, nincs gond, el szokott múlni.

Nem akartam akadékoskodni, hogy újra rákérdezek, hogy mikor fog eltűnni. Változás eddig nem vettem észre, legalábbis számottevő változás nincs.

2018. márc. 8. 09:47
 10/10 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, a mai napig megvan a tarkómon, kisfiam 3 hónapos, neki is van a tarkóján
2018. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!