Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon ketsegbe vagyok esve...

Nagyon ketsegbe vagyok esve kedves anyukak kerlek titeket irjatok. MI tegyek?

Figyelt kérdés

10 honapos unokaocsemnel a betegseg hetfon kezdodott. hanyt meg ment a hasa egesz ejszaka. majd be is lazasodott.

tegnap egesz nap lazas volt, es volt mar 39.7 is.

ma reggel zold szinut hanyt es a szeklete is zold, de nagyon megy a hasa. es lazas. voltunk korhazba vele a doki azt mondja nem kell megijedni elfog mulni, ne etessuk csak max pici anyatej meg viz. de a kisfiu nagon nem erzi jol magat visit ugy faj gondolom a pocakja, szerintetek micsinaljunk vele? most is oklendezik.

mar a siras keringet engem is es az anyukajat is


2010. jún. 9. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát jó b@lfasz az a doki...Másik felől meg lehet h a fogicája bújuk..De remélem h valami szirupot csak irt fel neki ami görcsoldó..
2010. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Azonnal hívd ki az ügyeletet,vagy irány a korház!Ne hagyjátok magatokat lerázni.
2010. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

mitöl hányt zöldet? az már epe.

szerintem menjetek el az ügyeletre, föleg ha lázas is még akkor is ha höemelkedése van de nem megy lejebb.


Ha folyamatosan hány, hasmenés, ki fog száradni még akkor is ha nem nagy a baj. èn elvinném még az éjszaka elött ügyeletre, ha mióta haza jöttetek a korházból nem javult a helyzet. Nagyon veszélyes a kiszáradás, és folymatos folyadékveszteség hamar oda vezet. Ha folyadékot tudtok neki adni, föleg akár sima vizet akkor azt minden mennyiségben.

2010. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Mentő, kórház, de azonnal. Ne hagyd hogy kidobjanak.
2010. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
nurofent v. germicid c-t adtál neki láz és fájdalomcsillapításra???
2010. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
szerintem hívjátok ki a dokiját, aki ismeri.
2010. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek kórházba. Tényleg. Nem vicc. Nekem elmúlt egyéves a fiam, és két nap hasmenés után levittem a dokinőhöz, és közölte, ha nem iszik a gyerek, kórház. Nagyon meleg van, félő hogy kiszárad. Ne játsszatok ezzel, megéri befeküdni vele valahova.
2010. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Recept köteles Dedalonetta kúp hányáscsillapító,10 percenként 2-3 teáskanál anyatej-víz-tea,Humana electrolit,Normaflore.Nekünk ezt adta doki mikor ez volt és így elkerültük a kórházat és a kiszáradást.
2010. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL KÓRHÁZBA VELE!A doki meg egy idióta barom!
2010. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

londonban elunk. van magyar lazcsillapito kup itthon. meg van paracetamol is szirupba, de a doki semmit nem irt fol neki;

ha nem javul akkor visszavisszuk a korhazba, de akkor mar nem leszek kedves, hanem ramenos h csinaljanak vmit

2010. jún. 9. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!