Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. babát váró anyukák! Kislány...

2. babát váró anyukák! Kislányom 1éves és teherbe estem. Normális hogy kétségbe estem? Örülünk nagyon, és akartuk de nem ennyire korán. Jó persze mi tehetünk róla. Hasonló cipőben valaki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem voltál császáros akkor nincs sok rizikó- akkor se feltétlenül baj-


kicsi lesz a korkülönbség az elején egyik kicsi másik pici de nem lesz durva.



Hasonló cipő? nem ... másféléves volt amikor terveztük 2 éves korában jött össze a kistesó.

2011. márc. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk picit nagyobb lesz a korkülönbség, mindjárt szülök, és az elején az öröm mellett nagyon megrémültem...aztán ez elmúlt....de most megint félek...hogy boldogulok majd két pici gyerekkel.
2011. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A fiam 8 hónapos volt, mikor újra terhes lettem (véletlenül, mert bár terveztünk tesót, de nagyobb korkülönbséggel)

Hát, sírtam, de nem tiszta örömből, sok-sok kétely is volt bennem.

Aztán ment minden magától, zajlott az élet, sodortak a mindennapok, és valahogy adta magát minden...Már ovisok, és tök jól "összenőttek", eljátszanak egymással, ez nekem is nagy könnyebbség

Azóta ugyanis harmadik babánk is van...


6.5.ill. 1 évesek anyukája


Ne aggódj, jó lesz

2011. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, és nálam mindhárom császáros..

8:44-es

2011. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi is terveztük a tesót, 1 múlt a lányom mikor elkezdtünk próbálkozni, elsőre sikerült. :-) Aztán kiderült 8 hetesen hogy duplán jól sikerült, már fél évesek múltak az ikrek is. Annak idején kicsit én is paráztam, de adja minden önmagát. Sokkal könnyebben vesz mindent az ember a másodikkal.

27 hós csajszi és 6 hós ikerfiúk anyukája

2011. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, éppen a fiam 1 éves szülinapja előtti napon lett pozitív a teszt, mi akartuk így. Aztán persze kétségbe estem, hogy ez nem lesz könnyű, de nagyon örültünk. Én dolgozom is itthonról és folytatom is a két babával. Már 30 hetes vagyok, a fiam lassan 18 hónapos. Császáros volt, a doki tanácsára kezdtünk próbálkozni, szerinte nem kell fél évnél többet várni. Szóval a császár után sincs mitől félni, ez egy tévhit. Később még ennél is kétségbeejtőbb lesz, amikor már látod, mindjárt jön a tesó és a "nagy" mit igényel még. Szerintem minden szuper lesz, örülj, mert nekik nagyon jó lesz és hát túlélhető a nagy pocak, gondolom a két gyerkőcös kezdeti időszak kemény még, de sokat végigcsinálták már. :) Gratulálok!!!!
2011. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 13 hónapos én már 23 hetes vagyok(most kisfiúval)..mi pont így terveztük.

Ne aggódj, nem lesz semmi baj!!! :)

2011. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk 6 hós múlt a nagy, amikor újra terhes lettem. Nem terveztük, pár hónappal későbbre vártuk :) így 15 hó lesz köztük, most a nagy 9 hós, a pocaklakó 14 hetes. Megijedtünk nagyon, ezer kérdés röpködött a fejemben, mostanra teljesen letisztultak, és most, hogy már érzem a picit, sokkal könnyebb :) "valóságosabb" :) Egy kis idő és nem tudnád szerintem elképzelni a pocaklakó nélkül a napjaitokat, mert már odabent is a család tagja :o) szép babázást és majd könnyű szülést :o)
2011. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A negyedik (!) gyermekem 9 hónapos volt, amikor (2 hete) kiderült, hogy jön a következő... Egy -állítólag terméketlenséget okozó- betegség + szoptatás + védekezés mellett estem teherbe, nem tudom, hogyan! És a többi négy sem túl nagy... Az első reakció egy kis ijedtség volt, de persze nagyon örülünk! :-)

Amúgy eddig általában egy éves korukban estem újra teherbe, de azt úgy is terveztük, és hidd el, nagyon jó is volt így! Nagyon jó a kis korkülönbség!

(Nálunk most volt először úgy, hogy nem terveztük, és ráadásul még ilyen kicsi a legkisebb. De biztos jó lesz!!!)

2011. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!