Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hetes babának mennyit adjak...

1hetes babának mennyit adjak a mecsek baby teából?

Figyelt kérdés

Ti mennyit adtatok? Beválik a hasfájásra?

(Puffadt, fáj a pocakja és néha nehezen kakil)

Ezt ajánlották mikor terhes voltam,de is szereztem, de nemtudtam hogy ilyen hamar fog kelleni így nem néztem még utána.

Szívesen fogadok tanácsokat.

Evés előtt adjak neki pár milit belőle?


2018. márc. 10. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem teáztattam, úgy értem nem adtam volna teát, nem vagyok a híve, így lehet nem veszed jó néven a válaszom, de nekünk a Protectis baby csepp vált be hasfájásra. Ez probiotikum.
2018. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, nekem azt mondták nem kell itatni. Biogaia, espumisan, ezekre emlékszem, hogy volt itthon.
2018. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi nem kell egy hetesnek. Infacol, torna.
2018. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Nekünk is az Espumisan+Biogaia kombó vált be. 😊
2018. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Te igyál szoptatós teát. Meg nekünk anno 2 hét után valami homeoterápiás cseppeket ajánlott az orvos.
2018. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk az Infacol vált be. Akkor adtam, mikor láttam, hogy szenved a hasa miatt, és kb azonnal hatott.

A Grip watert próbáltuk még, de az nem jött be.

2018. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adtam neki teát. Espumisan vagy Infacol cseppeket kapott.
2018. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Persze mas tanacsok is jol jonnek. Koszi h leirtatok.

Szerzek be szerintem espumisant ,hátha az majd segít Neki. Latom hogy erolkodik es olyan rossz,hogy nemtudok segíteni neki..

2018. márc. 10. 11:55
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk mindkét gyereknél bevált. Könnyebben pukizott tőle. :) Mennyit? Hát amennyit elfogad, 10-20ml két kaja között. Én ízesítés nélkül adtam.


Kisbetűvelzárójelben kérdezem:

Nemtudom miért vagytok ennyire ellene a gyógyteának? Hát a sok csepp sokkal jobb? Adtam én is cseppeket, (Espumizan, Infacol) de a legelső a természetes dolog. Nem kötekedés, csak érdekel!

2018. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Vegul adtam neki mecsek babyt, 10-15ml-t kb 3-4 alkalommal es hajnalra szép kakit kaptam😁😁😁 koszonom mindenkinek.

Van itthon csepp meg szirup is de hatha bevalik így a tea és akkor nem kell gyógyszer :)

2018. márc. 11. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!