Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 honapos fiam eleve rossz...

17 honapos fiam eleve rossz alvo ejszaka de 1.5 hete minden ejszaka fent van 2 ora hosszat. Tanacs?

Figyelt kérdés
Fiam eddig is rossz alvo volt de ennyi ido alatt annyit elertunk ,hogy kb. hanali 1-2 oraig elalszik az agyaban.Utana csak mellettem(probaltam a sajat agyabn visszaaltatni de csak allt fel es sirt).Kulon matracon de mellettem alszik.Eddig ha odatettem akkor vissza is aludt(bar forgolodott igy is ossze vissza) es reggel 4-6 kozott kelt meg a tapszerert de az utan is vissza aludt es igy keltunk fel 9 korul reggel.De most ha felkelt 1-2 ora korul nem alszik vissza!Mar mindent megprobaltam!Ha visszateszem az agyaba hangosani sir.Ha ott marad mellettem felul,tapsikol,nevetgel,forgolodik.Probaltam simogatni,ringatni,szelloztetni,vizet,hamarabb a tapszert de semmi.2 oran keresztul fent van es sehogy sem tudom vissza altatni.4 korul odaadom neki a tapszert de attol sem alszik vissza rogton csak fel ora mulva kb.Igy van olyan fel5-5 mire elalszik es en is.Reggel olyan vagyok mint a hulla de kelni kell es csinalni a dolgaimat.Napkozben fel orat max 1 alszik ebed utan.Delutan mostanaban mar kiveszem a babakocsibol ha jovunk a sulibol ,hogy setaljon de meg ez sem segit.Van valami otletetek mitol lehet es ,hogy mit csinaljak.Minden hajnalban az van az eszembe ,hogy nem birok ki meg egy ilyen estet.Eddig sem aludtam tul sokat de most aztan meg kevesebbet.Elolre is koszonom a valaszokat!
2018. márc. 13. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
En nem vettem ki es sose etettem ejszaka. Probald meg lefarasztani nap kozben. Az enyem egesz allo nap rohangal, csak a sajat laban jon mindenhova es igy is alig farad el. De az ejszakat atalussza legalabb. 18hos. Probalj kicsit tobb kajat is adni neki mert ha ehes siman felkel korabban. Tobb otletem nincs.
2018. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!