Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól próbálkozzon a...

Mikortól próbálkozzon a gyerek saját maga kanállal (tehát nem kézzel) enni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Amikortol meg tudja fogni a kanalat legyen a keze ugyeben. Ha latja hogy ti is esztek o is probalkozni fog.
2018. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Valószínű akkor amikor érdekelni kezdi.

A fiam most 15 hónapos és most kezdi felfedezni, milyen jó móka.

Azelőtt volt, hogy a kezében volt a villa de letette, hogy a kezével vegye fel az ételt. Mostanra már nem engedi el a villát.

2018. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Probalkozhat barmikor amikor van kedved takaritani.
2018. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

9-10 hónapos volt a gyerek, amikor kapott a kezébe kanalat. Persze még jó sokáig ő csak maszatolt vele, miközben én a másikkal etettem.

ha más előnye nem is volt, annyi boztos, hogy nem akarta kivenni a kezemből a kanalat :D

2018. márc. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikortól nyúlt a kanál után kapott egy kanalat. Aztán maszatolt vele, mígnem egyre ügyesebb lett, aztán csak egyszer már ment egyedül. Me gondold, hogy a maszatolos részt megúszhatod.
2018. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tegnapholnapma válasza:
Azonnal kb :) nem a kanállal evés a nehéz, hanem amikor kiveszi a szájából a falatot és hajigálja és hogy az mekkkkora buliiii ... szerinte .... nnazz!! Kiborító
2018. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amikor kezdi érdekelni.Adj neki minnél előbb kanalat,minden evéshez. Kislányom nagyon hamar megtanulta, először kicsit ügyetlen volt de az ölembe ültettem és segítettem neki néha.Utána mikor már belejön kicsit ne segíts neki úgy ültesd h lássa h ti hogy észtek és lefogja utánozni.Persze kicsit maszatosan de hamar belejönnek.Nekünk ez bejött.Sok sikert
2018. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!