Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami káros hatással egy...

Van valami káros hatással egy éves babámra ha 7napból legalább 4en sirni lát?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Csak gondolj bele! Ha ennyiszer lát nevetni, az milyen hatással van rá, és ha sírni, akkor az milyen hatással van.... És miért sírsz???
2010. jún. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Először is sajnálom, hogy valami miatt ennyire szomorú vagy!Egy babára biztos nincs jó hatással. Persze nem azt mondom, hogy "beteg" felnőtt lesz belőle, de megérzi, hogy anya szomorú. Neki egy stabil, kiegyansúlyozott mamira van szüksége. Ha neked nagy bánatod van, az kihat arra ahogy foglalkozol vele: nem tudsz vele szívből örülni. Reméljük megoldódik a problémád és ez egy átmeneti időszak lesz mindkettőtök életében, hiszen értük érdemes élnünk.
2010. jún. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy gondod van, remélem hamar megoldódik. Én tapasztalatból tudom, hogy megérzi. Amikor pocakfájós volt, akkor előfordult, hogy a kislányommal sírtam :(, de rá kellett jönnöm, hogy ha nem sírok, és erőt veszek magamon, akkor előbb megnyugszik!!! Azért azt gondolom, hogy hosszú távon nem lesz baja! Amennyire tudod, próbáld megoldani, hogy amikor vele vagy nem sírsz....bár egy egy évessel szinte mindig együtt kell lenni, kivéve, amikor alszik.....

2010. jún. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Persze azért sokat nevetek is vele,nem telik el ugy fél nap hogy ne nevetnénk,hülyéskednénk,csak hát sokszor eltörik a mécses...
2010. jún. 10. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!