Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen teától/készitménytől...

Milyen teától/készitménytől indul be a tej szülés után? Mellápoló, szoptatást segitő krémekből melyik a legjobb? Mellbimbóvédőt érdemes venni? Ha igen, milyen márkát? Rengeteg féle van, tanácstalan vagyok. Köszi.

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok, és valószinű h császárral fogok szülni.
2009. márc. 12. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Tejre: laktoherb tea, madártej, rántott leves és alkoholmentes sör (bár én a sört nem próbáltam) Bimbóvédőt szerintem ráérsz akkor, ha kiderül, hogy elsőre nem vagytok kompatibilisek a babáddal egymásnak (gondolom, lesz,aki bevisz Neked a kórházba, ha kell) Sokan az Aventet ajánlják, de elég drága. Szoptatást segítő krémről nem hallottam, de bimbóápoló krémnek én a Garmastan-t használtam, ezt le sem kell mosni szoptatás előtt. Egyébként ha szopi után a saját tejeddel bekened a cicid, és a köv. szopi előtt lemosod, az a tuti!
2009. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is császáros voltam.

Én a kórházba szoptatós teából granulátumot vittem (DM-ben vettem), azt hideg vízzel is el lehet készíteni, otthonra már tökéletes a Laktoherb. mellápoló krémből Babylove-osat vettem, azt nem kell lemosni és tényleg jó. Vittem bimbóvédőt is, nekem az első pár hétben nagyon kellett, már nem tudom, hogy milyen márkájú, de a lényeg, hogy a lehető legvékonyabb legyen, hogy könnyebben elfogadja a baba.

Én már a műtét után egyből elkezdtem inni a teát és két nap múlva megindult a tejem.

Könnyű szülést és boldog babavárást!

2009. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szintén császárral szültem 4 hónapja...

Naturland Fitolac ill. Laktoherb teát iszok, attól függ, melyik kerül a kezembe. A kórhazba azt hiszem az elsőből főztek, 1,5 liternyit hozott be a párom. 3. napon lett tejem. Én is a Babylove-os krémet használom, teljesen elégedett vagyok vele.

Bimbóvédőt használok a mai napig, mert eléggé lapos a mellbimbóm:(A párom szerezte be (egyik tapasztalt barátnőm segítségével), Avent mini és fontos, hogy pillangó formájú!!

Én saját tapasztalatom alapján ezeket tudom ajánlani, persze nem biztos, hogy neked is pont ezek jönnek be, de egy próbát szerintem megér.

2009. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!