Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen tűzhelyetek van?...

Milyen tűzhelyetek van? Szeretitek? Mikor, hol és mennyiért vettétek? Most akarok tűzhely venni (felül gáz, alul villany) és tanácstalan vagyok, hogy melyik a legjobb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem Karancs van, 3 gázégős, gázpalackról működik (30 ezer volt a Media Marktban 2 éve). De nem szeretem, akarok venni én is egy kombinált tűzhelyet.

Az Auchanban vannak jó kis Kombi tűzhelyek, csak drágábbak. Zanussi 69000.- Gorenje 84000.-

2009. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az expressz.hu oldalon vettem tűzhelyet.Igaz kerámialapos és használt,de akiktől vettem kimondottan ezzel foglalkoznak.Garanciát is vállalnak rá.
2009. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Nardi van. Mindkettő beépíthetős. A sütő álmaim sütője volt, ma is imádom (Kb. 10 éves lehet), a főzőlap nem dizájnos, de az is nagyon jól működik. A sütőt nem a főzőlap alá építtettem be, hanem magasabbra, hogy kényelmesen lehessen ki/be pakolászni a finomságokat, no meg látványnak is így érvényesül jobban. ( ilyen: [link] ) A főzőlap már nincs, legalábbis ezen a honlapon nem találom. Egyetlen gondom az, hogy nagyon hangosan kattog az órája, nem tudom, miért.
2009. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

beépíthető sütő(FAgor) és gázfőzőlap(Bosch).

mindkettő nagyon jó, imádom őket :)

[link]

[link]


főzőlapból jobban szerettem volna kerámialapon gázrózsák megoldást, ez az inox nekem kicsit kényes... de lehet, hogy azt sem lenne könnyebb takarítani :)

2009. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem beépíthetős Bosch inox van.A főzőlapja gáz elektromos szikragyújtással, a sütője villany, amely grillezős s hőlégkeveréses.Kb. 2 éve vettük akkor még 120 ezer volt, már most szerintem olcsóbb.Én szeretem nagyon. Főleg a sütőjét. Nagyon szuperül süt mindent. Kicsit nehéz mindig tisztán tartani, de megoldható.:)
2009. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítségét. Megtaláltam az IGAZIT:

Gorenje K55303

[link]


Tökéletes minden benne van, amit akarok és az ára is jó.

2009. dec. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!