Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 25 fokos lakásban mit viseljen...

25 fokos lakásban mit viseljen a 4 hós baba?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, 24-25 fokos a lakás, fűtés nélkül is, szellőztetés után perceken belül visszamelegszik. A 4 hónapos kisfiamra egy hosszú ujjú body-t és egy lábfejes nadrágot adok, de a rokonoktól mindig azt hallgatom, hogy meg fog fázni. Próbáltam rövid ujjú body-t és rugdalózót is ráadni, de abban mintha melege lenne. Alvásnál kap még egy vékonyabb takarót. Ez így tényleg kevés neki a 24-25 fokban?
2018. márc. 16. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem kevés.
2018. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk 20-22 fok van, hosszú ujjú body+naciban van a kislányom két hónapos kora óta. Sőt, még a szőnyegre is leteszem. Egyszer volt taknyos két napig (fél éves)
2018. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
4 honaposak a babaim, szinten panel, szinten ennyi van nalunk is a nappaliban. En is ezt a kettot szoktam rajuk adni, hosszu ujju body+labas naci, vagy rovid ujju body+rugi. Kulonbozo vastagsagu rugik vannak, hoerzettol fugg miket adok rajuk. Nem volt semmi bajuk eddig. :)
2018. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
En 24-25 fokban csak egy bodyt adok ra, meg egy zoknit, o sem volt meg megfazva sem (3honapos kislany).
2018. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Jo ugy ahogy feloltozteted!ne foglalkozz mással!
2018. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kevés lenne a ruha, már rég megfázott volna.
2018. márc. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A body azért lenne jobb, mert a derekát védi, de ha melege van, akkor csak rugit adjál rá. Szerintem a plusz nadrág felesleges, a lába szára biztos nem fázik. Max. adjál rá zoknit, ha gondolod, de szerintem az sem kell. Vagy esetleg próbáld meg az ujjatlan bodyt, meglepően sokat számít, hogy rövid ujjú vagy ujjatlan.
2018. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!