Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vágjátok babátok körmét?

Hogy vágjátok babátok körmét?

Figyelt kérdés
Mikor kis újszülött volt még könnyen ment, de most 3 hónaposan hiába alszik mindig elhúzza a kis kezét. :) Egyre nehezebb, de persze nagy nehezen sikerül. Tudtok valami praktikát?
2010. jún. 10. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én amikor ébren van, akkor vágom. Kivárom, hogy ne mozdítsa el, a kezén és a lábán is. Most 4 hós. Még nem volt gond.
2010. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én bekapcsolom neki a tv-t és keresek valami reklámot. Onnatól van kb 1 percem, hogy végezzek. :D
2010. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én evés után szoktam, mikor lerakom a pelenkázóra pelus cseréhez. Ha tele a pocak, sokkal nyugodtabb, és bár akkor is elhúzza néha a kezét, nekem sokkal könnyebb olyankor levágni a körmét, mint ha alszik. Így se megy fél perc alatt, de már olyan ügyesen tudja néha tartani a kezét (ha ő is úgy gondolja). Tegnap volt 4 hónapos.
2010. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 7 hónapos.
2010. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kaja után, amikor nyugodtabb és én is beteszek neki valami mesét vagy az "Itt van a gumimaci" című alkotást... :) Imádja :D
2010. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az én babám is szereti nézni a tévét, de nem árt a szemének? Mert már én is gondoltam erre hogy nézi a tévét és az ölembe levágom neki.
2010. jún. 10. 12:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy viccesen hangzik de en szopi kozben. Ilyenkor holt nyugodt. Cici a szajaba szopizik en meg ugykodom a kezen. Neha cumisuvegbol is eszik ekkor apa ugykodik a laban. :) 4 honapos
2010. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem állandó program a tévé, hanem csak olyankor használod, akkor az kevesebbet árt, mintha szorangatnád, kűzdenétek, hisztizne stb.
2010. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálunk amikor pici volt simán levágtam amikor ébren volt. Utána volt egy korszak amikor le kellett fognom, hogy a kezéről lebírjam vágni, a lábáról simán ment.Na ilyenkor üvöltött mint a sakál, dehát ami kell az kell. Most már akkor vágom, ha alszik, eddig ezt ne tudtam, mert nagyon rángatta a lábát, kezét akkor is. Most 16 hós, és kb. 4-5 hónapja vágom így.
2010. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nálunk a tv nem jött be.
2010. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!